Esileht > Uncategorized > 30 blogipäeva – päev 17 // Riided

30 blogipäeva – päev 17 // Riided

Päev 17 – Mis riideid leidub sinu kapis kõige rohkem?

Ma olen korduvalt enne kirjutanud, et mul on üle mõistuse palju t-särke. Nüüd ma siis esimest korda elus võtsin kätte ja lugesin need üle.

Selgus, et mul on 42 erinevat t-särki. Jah, 42. Vähemalt. Võibolla on midagi pesus ka. Need 42 on siis tavalised, lühikeste varrukatega klassikalised t-särgid, puuvillasest riidest. Siia alla ei kuulu trenniriided (mulle tundub, et mul on 8 tehnilisest kangast spordisärki, mis tõstab mu t-särkide koguarvu 50 peale. Vähemalt.)

Nendest 42 t-särgist on 15 tk erinevad bändisärgid.

Arvult järgmine kogus on mul kahtlemata ilma varrukateta toppe, nn. maikasid. Neid on mul 20 tükki. Enamus racerback-seljaga (sest see meeldib mulle hirmsasti), aga on tavaliste õlapaeltega ka. Siin hulgas muidugi jälle trennisärke ei ole. Neid on mul… pakun 8 tk? Koguarv siis ca 28.

Praegu ma natuke juba soovin, et ma oleksin selle numbri üle paisutanud, aga see kahjuks pole nii. Võib juhtuda, et mul on mingi probleem.

Värvidest rääkides on rõhuv enamus mu riietest musta värvi. Veidi on valget, halli, tumesinist, tumerohelist, paar punast ja sügavlillat asja. Trenniriietes esineb teatud määr fuksiaroosat, aga trenniriiete puhul pole värvid mu jaoks üldse tähtsad. Päriselus ma erksaid värve siiski ei armasta, heledaid toone samuti mitte. Must on mu lemmikvärv 🙂

d58fc95201bccfd963ee6684f71c16c2

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: