Esileht > Uncategorized > Aasta muusikas – 2017

Aasta muusikas – 2017

Leidsin täna, et Spotify on teinud sellise toreda asjanduse, nagu “Your 2017 Wrapped”, ehk siis väikese ülevaate sellest, mis muusikat sa oled eelneva aasta jooksul kõige rohkem kuulanud. Samuti paneb Spotify iga aasta lõpus kokku “Your Top 100 songs” playlisti, kus on siis 100 lugu, mida sa eelmisel aastal põhiliselt kuulanud oled. Ma väga loodan, et eelmiste aastate playlistid ei kao kuhugi ära – näiteks 2016 oma? Ma ei tea, saame näha.

Ma kasutan Spotify’d (Premiumi, jah, ma maksan selle eest) umbes 99% ajast, kui ma muusikat kuulan, sest see on lihtsalt nii hea ja mugav ja tuleb tunnistada, et oma iTunes’i teen ma suhteliselt harva lahti. Reeglina ikka Spotify. Seega on see statistika ka suhteliselt täpne. Ja natuke piinlikkusttekitav, samas absoluutselt mitte üllatav. Ma sain ikka paar sahmakat naerda, kui oma “2017 Wrapped” lahti tegin.

Lõppeval aastal olen ma Spotifys muusikat kuulanud kokku 17 348 minutit ehk siis 289 tundi ja natuke peale. Aasta ei ole veel läbi, aga miskipärast ma arvasin, et see number tuleb suurem. Ma olen kuulanud kokku 1876 lugu ja 919 erinevat artisti. Spotify reastas ka Top 5, ehk viis lugu, mida ma ilmselt aasta jooksul kõige rohkem kuulanud olen. Ma pole kade ja jagan neid ka teiega, eriti kuna see oli üks koht, mis mind naerma ajas (aga ei üllatanud). Ma ei tea, kas need lood on reastatud edetabelina, aga igatahes sellises järjekorras nad mul seal on (kahju, et kuulamiste kordi kirjas pole).

1) Kris Wu – July

 

2) Kris Wu ft. Travis Scott – Deserve

 

3) Kris Wu – Juice

 

4) Monsta X – Fighter

 

5) Monsta X – Be Quiet

Ma ei tea… mul ei ole ausõna enese kaitseks mitte midagi öelda 😀 Teine huumorikoht oli see, kuidas seesinane 2017 Wrapped mulle sõna otseses mõttes teatas, et “We all know that age is just a number, but the music you love proves it.”

Bitch please. Ma tean ise ka, et ma kuulan peaasjalikult Lõuna-Korea poppi, mis on üldiselt teismeliste lemmik. Mina ei ole süüdi, et seda siis veel olemas ei olnud, kui mina teismeline olin. 😀

Vot selline kalk ja karm statistika.

-L-lqpxc4qzUUn9mUxem

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. Xavi
  detsember 8, 2017, 1:07 e.l.

  Mul ajab sama asja ära Google Music. Samuti preemium, mingi 7 eurot kuus läheb. Huvitav palju Spotify eest kuus tasuma peab? Google Musicus sellist kokkuvõtva statistika funktsiooni pole või ma pole seda leidnud. Aga selle ta jätab küll meelde, kui palju mingit lugu kuulanud oled, ja kuvab seda playlistis loo kõrval.

  • Klari
   detsember 8, 2017, 8:15 e.l.

   Spotify Premium tavatasu on 6,99€ / kuus.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: