Esileht > Uncategorized > Hooaeg avatud

Hooaeg avatud

Tallinna Maratonini on jäänud kuus kuud! KUUS KUUD!!! Vähemalt võin ma tänaseks südamerahuga öelda, et ma olen ikka see aasta juba jooksmas ka käinud.

Käisin esmaspäeval ja kolmapäeval. Esmaspäeval oli muidu (minu jaoks) päris külm ilm, aga kuna selgus, et üks tundmatuks jääda sooviv rahvakultuuriselts on mind nende enese teadmata varustanud päris hea fliisiga (mu õde on rahvatantsija ja tal oli oma rühma fliisiga mingi error ja ma sain selle endale, mitte ma ei käi süütuid rahvakultuurseid inimesi röövimas kuskil ega midagi sellist), siis tegelikult on ka -6 kraadiga võimalik joosta. Ma lihtsalt ei teadnud seda varem, sest ma ausõna ei viibi talvel õues rohkem kui autoni minek ja tulek. Ma ei käi kuskil jalutamas ega suusatamas ega… ma ei tea, kelgumäel. Issand, kui mul lapsed oleks, ma vist peaks nendega talvel õues käima, jumal tänatud, et ma sellest pääsenud olen. Aga kui nüüd jooksmise juurde tagasi tulla, siis hooaja esimene trenn läks väga hästi hoolimata sellest, et mu keha ei saanud umbes esimesed kakskümmend minutit aru, mis värk on ja mida temalt nüüd oodatakse, ja misasi see jooksmine üleüldse on, nagu poleks umbes kuus kuud ühtegi jooksusammu teinud. Oh wait…

Jooksin esmaspäeval vist mingi 3 kilomeetrit, rohkem siiski ei raatsinud, sest mulle muidu nii üldiselt mu sõrmed meeldivad, aga mul see va sõber Raynaud. Kolmapäeval oli veits soojem, sain viieka täis joosta. Tore. Joosta on ikka tore. Eriti kui pool aastat jooksnud pole. Ainus, mis hetkel siiski väga tüütu on, on see õudne riiete selga toppimine. Ma saan täiesti aru väikestest tittedest, kes röögivad, kui neid riidesse pannakse. Kui see aitaks kompressioonpõlvikuid kuidagi lihtsamini jalga saada, röögiks isegi.

Nüüd muidugi on kogu ilu ja toredus omadega otsas, sest ilm läks sulale, terve maailm on löga ja paska täis ja lisaks külmale ei armasta ma veel ka vett, nii et üks rist ja viletsus on see märtsikuu, lisaks oli mul just nädala alguses veel puhas auto. Not any more.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: