Esileht > Uncategorized > Trenninädal 09.04 – 15.04

Trenninädal 09.04 – 15.04

Ma ei oska siia mingit sissejuhatust kirjutada, nii et hakkame aruandlusega peale.

Esmaspäev, 09.04
Esimene legitiimne paljaste säärtega jooksmise ilm. Jooksin 4 kilomeetrit ja ehkki ma väga üritasin leida kuskilt põõsa alt veel hunnikut sulamata lund, et oma paljastest säärtest ja sellest lumest koos pilti teha, siis kahjuks see mul ei õnnestunud. Lumi oli ära sulanud. Jooksutiiru raames käisin ka korra jälle jõe ääres, ehkki sinna saamine oli üks parajalt mudane ettevõtmine. Keskmine tempo 07:10 ja keskmine pulss 141. Eelmise päeva kiires tempos joostud 3,2 kilti istus kuskil jalgades päris sügaval veel.

Teisipäev, 10.04
Jõusaal, tund ja 26 minutit. Ma ei tea, mis ma seal nii kaua munesin. Ahjaa, kümme minutit tegin soojendust tuttuuel trepp-trenažööril. Ma reeglina jõusaalis mitte iialgi kardiomasina-soojendust ei tee, see venitas trenni natukene pikemaks küll. Tõmbasin lõuga – korduvalt kontrollitud fakt nüüdseks, et ma tõepoolest jaksan teha ilma igasuguste abivahenditeta lõuatõmbeid. Kükki tegin ka. Muidu ikka tavaline kogu keha treening.

Kolmapäev, 11.04
Intervallid 7*400 meetrit. Ebameeldiva üllatusena selgus, et minu pikk jooksuring (pikk = 8 kilomeetrit…) on endast paar kilti teeremondile kaotanud. Maanteeservas jooksmine on niigi üsna arulage tegevus ja kohe kindlasti ei kavatse ma hakata jooksma remonditaval maanteel, nii et palju õnne mulle selleks ajaks, kui ma maratoniks pean valmistuma hakkama. Kui mul enne oli võimalus valida, kummale poole mööda maanteed (ja pärast tagasi) joosta, siis nüüd on mul võimalus joosta ühele poole (ja pärast tagasi). Sellest tõsiasjast olin nii nördinud, et jooksin intervallid tempodega 05:23, 05:29, 05:00, 04:42, 04:54, 05:03, 04:59. Vihjena võin öelda, et nii kiireid temposid ei olnud muidu ette nähtud.

Neljapäev, 12.04
Jõusaal tund ja 10 minutit. Tegin jõutõmmet, üle pika aja sumos, tundus päris hea. 5*5 ja raskusega väga tagasihoidlikult 60 kilo. Midagi tegin veel, mis järgnevaks kaheks päevaks mu reiepealsed ülivalusaks muutis, aga ma kahjuks ei suuda enam tuvastada, mis see võis olla. Mu reie eesmised lihased pole enam väga kaua valusad olnud, oli päris uudne kogemus.

Reede, 13.04
Tantsuproov tund aega.

Laupäev, 14.04
Puhkus. Õues oli 19 kraadi sooja, nii et kobisin korraks raamatuga päikese kätte ka. Kuna mul pole hoovis ega aias tuulevaikset nurka kahjuks, siis pikalt olla ei kannatanud, sest tuul oli ikkagi päris jahe, kuigi päike küttis hoolega. Loen praegu mingit lean-kontseptsiooni tutvustavat raamatut (täpsemalt “The Machine that changed the World”). Lean nagu tootmissüsteem, mitte nagu kulturist enne võistlusi. Ma guugeldasin praegu, et eesti keeles kutsutakse seda väidetavalt “timmitud tootmine”, aga ma pole iial päris elus kuulnud mitte kedagi seda väljendit kasutamas, ikka lean tootmisest räägitakse päriselus.

Pühapäev, 15.04
Rannametsa Luitejooks, millest pikemalt eelmises postituses. Vaatasin praegu, et olen iga aastaga sellel konkreetsel võistlusel kaks minutit aeglasemaks jäänud 😀 Tundub, et esimene aasta oli kõige kiirem puhtalt seetõttu, et mul polnud aimugi, mida see rada endast kujutab. Nüüd ma ei hakka isegi üritama enam, sest ma juba tean, mis seal ees ootab 😀

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: