Esileht > Uncategorized > Juuni kokkuvõte

Juuni kokkuvõte

Üks kuu on jälle läbi saanud ja aeg kokkuvõtteid teha. Täiesti märkamatult mööda libisenud kuu oli. Suure osa sellest olin puhkusel, ma pole mitte kunagi oma elus puhanud juunikuus, vaid alati ainult augusti teises pooles ja seetõttu olen ma viimase 15 aastaga ära harjunud, et kui mul puhkus läbi saab, ongi sügis käes ja lapsed lähevad kooli (või on juba läinud). Nüüd ma pean ikka iga päev mitu korda mõtlema, et EI OLE sügis. Mis siis, et ilm klapib.

Jooksukilomeetreid tuli juunis väga ilus arv – 111. Lisaks jooksmisele käisin kolm korda jõusaalis, kolm korda tantsuproovis ja kaks korda rattaga sõitmas. Jooksin ühe võistluse – Maraton EV100 poolmaratonidistantsi, mis oli oma legendaarsuse poolest veits samasse klassi kui Ööjooks 2017. Ilma poolest nimelt. MEGAKÕVA vastutuul. Nii trenni kui mainitud võistluse poolest oli juuni suhteliselt mittemidagiütlev kuu, sest poolmaratonile eelnev ja järgnev nädal olid väiksema koormusega ja võistlustulemus keeruka raja ja mainitud megatugeva vastutuule tõttu kehvakene.

Ülejäänud juuni oli kolm nädalat diivanil vedelemist ja absoluutset mittemidagitegemist. Mistõttu ei ole sellest kuust ka midagi kirjutada, sest mu diivanil ei juhtu mitte midagi põnevat.

Kuu lugu:

Selle video värvigamma… nagu… I live for that.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: