Esileht > Uncategorized > Kuidas on peale pikka pausi jõutrenni teha?

Kuidas on peale pikka pausi jõutrenni teha?

Lihtne vastus – nagu poleks iial elus enne teinud. Raskused on väikesed ja peegelpilt on selline, noh, suvaline. Aga mida veel oodata, kui pool aastat ainult pikamaajooksuga tegeleda?

Ma olen sellest varem ka kirjutanud, et kogu mu harukordse andetuse taga on mu kangekaelne veendumus, et ma ei pea ühele alale keskenduma. Muidugi ei pea, sest maailmas ei muutu mitte midagi sellest, kui kiiresti ma poolmaratoni jooksen (aeglaselt) või kui suure raskusega kükki teen (väikesega). Minu tulemused mistahes alal on parimal juhul väga keskpärased või olgem ausad, ikka päris tagasihoidlikud. Kas ma jookseks kiiremini, kui ma keskenduks ainult jooksmisele? Kindlasti, aga maailmas ei muutuks sellest endiselt mitte midagi, sest mu tulemus jääks väga tagasihoidlikuks ka minu isiklikus absoluutses tipus. Nii et kuna absoluutselt mitte mingit vahet pole, siis ma ei kavatsegi mingile ühele asjale keskenduda ja olen endiselt kõiges rahulikult väga vähevõimekas edasi. Ainus, millest reaalselt midagi muutuda saaks, oleks see, et ma oleks parem tantsija, kui ma rohkem tantsiks, ja see muudaks tõesti reaalselt midagi. Mitte, et mulle oluliselt rohkem raha hakataks maksma, aga noh, endal oleks lihtsalt parem tunne. Sest kui sa mingit asja hakkad juba raha eest tegema, siis on lihtsalt viisakas sinna ka panustada.

Aga jõusaali juurde tagasi tulles, tagasilöök on olnud ilmselge ja ehkki ma teadsin täpselt ette, et niimoodi toimides ma kindlasti enam lõuga tõmmata ei jaksa, siis ma ausalt öeldes ei osanud isegi arvata, et see mind tegelikult nii nördima paneb. Aga mis seal ikka. Jõudsin selleni üks kord, jõuan veel. Tuleb lihtsalt kuidagi leida endas oskus oma nördimust motiveerivaks mõelda, üldiselt ma siiski tunnen end nagu mingi suvaline naine lihtsalt. Aga ma loodan, et see jõud tuleb tagasi. Reeglina tegelikult jõud tulebki suhteliselt kiiresti tagasi.

Kuna mul selg pekkis on (ja ma pole selle heaks siiani veel mitte midagi ette võtnud), siis ma jõutõmmet ei saa teha. Õigupoolest kangi maast lahti tõsta saan vabalt, maha tagasi ei saa panna. Aga noh, nagu me juba teame, siis maailm ei kaota sellest midagi, kui ma jõutõmmet ei tee. See-eest kükki teha on väga hea ja mulle väga meeldib praegu. Eelmine aasta kogu aeg alati ei meeldinud millegipärast. Ma arvan, et ma olen oma seljahäda tõttu praegu kükitehnika palju paremaks saanud, kui see mul enne oli, sest tõesti, tunnetus on palju parem. See-eest on mul puusade liikuvus palju kehvem, kui eelmisel aastal. Jälle asi, millega tegeleda.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: