Esileht > Uncategorized > Miks nii keeruliselt?

Miks nii keeruliselt?

Meile toodi eelmise aasta lõpus tööle uued kohviautomaadid. Vanad olid küll odavamad (kohv 20 senti), aga kohv see-eest väga halb. Mina muidugi nutsin ja jõin ja aastatega harjusin ära ka. Nüüd tulid siis uued. Olin mõistagi elevil, sest kohvi kvaliteet pidada parem saama (ma ei näinud ka võimalust, et veel halvem oleks võinud olla) ja erinevate kohvijookide valik suurem ja saab võtta väikse kohvi ja suure kohvi ja saate isegi aru, täielik gurmee. Eks hind muidugi ka tõusis, aga 30 senti on sellegipoolest veel tükk maad madalam kui see kuulus kolmeeurone kohv papptopsis. Mulle muide jääb siiani arusaamatuks, kuskohas maksab kohv kolm eurot? Explain pls.

Uuel kohviautomaadil on aga üks väga halb omadus. Kui olla selline keskmisest hajameelsem, aga kiire nupuvajutusvõimega isik nagu mina, siis saab masinast suhkruga kohvi. Vanas masinas oli kohv by default ilma suhkruta ja suhkur tuli nupuvajutusega lisada, aga uues tuleb kõigepealt suhkur nupuvajutusega maha võtta ja siis alles kohv tellida. Nagu… te päriselt eeldate, et mulle jääb selline asi meelde? Ja teate, mis selle juures kõige rõvedam on? Sa saad alles kahe viimase lonksuga teada, et seal kõige põhjas oli suhkur ka! Jood rahumeeles oma kohvi ära ja siis lõpetuseks veel selline nätakas. Ülimalt ebameeldiv. Ja seda juhtub praegu minuga pidevalt, sest ma pole veel ikka suutnud meelde jätta, mis järjekorras nuppe vajutada.

Joogiteemadel jätkates – käisin nädalavahetusel E.-l külas, programmis olid gin-tonicud. Mida ma jõin… kolm? Vist oli kolm. Arusaadavalt oli õhtu väga lõbus. Milleks ma aga absoluutselt valmis ei olnud, oli see, et pühapäeva hommikul ärkasin ma rõõmsa, roosa ja reipana ning kappasin entusiastlikult jõusaali, kus ma tegin tugeva ja ülihea seljatrenni, mis oli üks viimaste aegade parimaid. Väga veider. Mul on kange tahtmine seda eksperimenti korrata, kuna reeglina olen ma alkoholile ülitundlik ja selle tarbimine mõjub mulle tavaliselt üsna halvasti.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Evelin
    jaanuar 11, 2019, 7:06 p.l.

    Filmides ka mutid joovad seda jooki, ju siis ei tee pead haigeks 😉 Mul, muuseas sama seis, nii et win-win.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: