Esileht > Uncategorized > Täna on selle nädala reede

Täna on selle nädala reede

Vaatan praegu eelmise aasta Võidupüha Maratoni (või ametliku nimega Maraton Eesti Vabariik 100) pilte netist ja tabasin end mõttelt – täitsa naljakas, mõtle, kuidas inimesed jooksevad maratoni. Ja poolmaratoni. Nii palju inimesi. Miks nad seda küll teevad?

Muigan siin omaette. Juhuslikele või uuematele või kehvema mäluga lugejatele – poolmaraton on mu lemmik võistlusdistants. MIKS ma seda küll teen, või miks inimesed seda üldse teevad, ma muidugi kahjuks ei tea. Inimesed teevad igasugu jaburaid asju.

Pühapäeval on Luitejooks ja selleks olen ma nüüd igatahes rohkem valmis kui ma iial elus ühekski asjaks valmis olen olnud, nimelt sain esmaspäeva õhtul jalalabasse mingi vigastuse ja mu päevad mööduvad nüüd longates. Väga targa ja mõistliku inimesena lähen ma pühapäeval siiski Rannametsa mööda seda äärmiselt mägist maastikku lonkama, sest miks ma ei peaks? Muu ettevalmistus on niikuinii absoluutselt tasemel ju olnud, ma olen lausa no äkki neli jooksutrenni see aasta teind ja puha… Ma ei mõista, mis saaks siin halvasti minna.

this-is-fine-meme-625x350

Vähemalt lasin eile endale esimese puukentsefaliidi vastase vaktsiinisüsti teha, mis peaks andma oma 50% kaitset. Mis see mulle aga kindlasti andis, oli valus ja kange õlavars. Ma kavatsesin täna jõusaali minna. Vist peab ühe käega lõuatõmbeid tegema vms.

Nagu aru saate, siis spordiga läheb siinmail väga hästi.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: