Esileht > Uncategorized > Kohvikusse ja loomaaeda

Kohvikusse ja loomaaeda

Täna avalikustati selleaastase Tallinna Maratoni rajaskeemid, mis on alati üks palju kõneainet pakkuv teema nii jooksjatele kui tavatallinlastele. Jooksjatel on omad hädad (Vabaõhumuuseum? Kruusatee! Stroomi ranna edasi-tagasi lõik? Nõme! Paljassaare? Jumalauta!) ja tavatallinlastel mõistagi omad (tänav suletud? Aga kuidas ma autoga maale saan pühapäeva hommikul???) Kusjuures ma ei utreeri, kruusatee ja Stroomi rand on tõesti jooksjate nurinat põhjustanud ning seda, kuidas igal Tallinnas elaval inimesel kohe elu otsa lõpeb, kui mingi tänav korraks kinni pannakse, on terve internet igal aastal täis. No mis sa tavainimesest tahad, isegi linnapea üritab seal meeleheitlikult Hollywoodi mehi blokkida, kui nood Laagna teel filmi tahavad teha.

Sel aastal saavad maratoonarid aga hoopis loomaaeda, paistab. Kirjas on, et maratonirada läbib Tallinna Loomaaeda. Ma ei saa kaardi pealt aru, et nagu tegelt ka päris loomaaiast läbi, aga no nii nad väidavad. Kuna ma ise sel aastal maratoni ei jookse, siis ma loomaaeda ei saa. Õnneks ma olen seal enne ka käinud. Seevastu Vabaõhumuuseumisse tõstsin ma oma jala esmakordselt elus eelmisel aastal just Tallinna Maratoni raames ja noh, ma tean sellest niipalju, et seal on kruusatee 😀 Üks lõõtspillimängija oli ka. Rohkem asju ei täheldanud. Seda ma nüüd mõtlengi, et kas üks keskmine maratonijooksja oma kergelt nüristunud tähelepanuga saab aru, et ta loomaaias on? 😀

No ja Stroomi ranna edasi-tagasi lõik on jätkuvalt sees. Mis ei meeldinud kuuldavasti mitte kellelegi, aga palju õnne sellegipoolest. Õnneks pole enam Paljassaare otsa, mis oli surmavalt igav ja maratoni 35. kilomeetri kohta ääretult nüristav.

Ise veedan ma aega sellega, et istun hambad ristis diivani peal ja jooksin viimati esimesel juunil, sellegipoolest ei ilmuta jalg erilisi paranemise märke. Mis paneb mind mõtlema sellele, et ma vist peangi oma ähvarduse täide viima ja arsti juurde minema. Kes oskab pakkuda, mis aastal ma viimati oma perearsti nägin? Minu pakkumine on aastal 2005, kui mul juhiloa jaoks tervisetõendit vaja oli.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. juuni 12, 2019, 7:30 p.l.

    Kui sa viimati 2005. aastal tervisetõendit taotlesid, siis sul enam juhtimisõigust ei ole, sest neid väljastatakse 10 aasta peale mu teada 😛 Tasub üle kontrollida, kas on ikka kehtiv.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: