Esileht > Uncategorized > Järjekordne pühapäev

Järjekordne pühapäev

Dem Kahe Silla Jooks vibez.

D99A2016

Powered by Pärnu Vesi.

Mul ei ole eriti midagi muud öelda, kui et ilm oli sobilik rannasvedelemiseks, aga mitte nüüd niiväga jooksuvõistlusteks. Mõnikord lihtsalt on selliseid hetki, kus sa saad aru, et oled ikka väga valesid valikuid teinud. Teisalt jällegi, rannas ei anna sulle keegi tasuta vett kaelavalamiseks ja meres on meil sinivetikas.

Saatuse iroonia on seegi, et antud võistluse rada on 90% ulatuses jõekaldal. Päris vähe ei tahtnudki enamuse ajast vette viskuda. Päris kahju hakkas ühest fotograafist, kes plushie-loomakostüümis raja ääres pildistas. Aga samas ma ei tea, ta oli väga rõõmus ja elavaloomuline ja hõikles kogu aeg kõva häälega, erinevalt tavapärasest spordifotograafist, kes niisama kõhuli maas raja ääres lamab (eriti heal juhul veel põõsa taga) või äärmisel juhul kükitab, peaasi et jooksja teda mingil tingimusel ei märkaks, eksole.

Ülaloleva pildi autoriks üks mu kolleeg, kes on väga pikka kasvu noormees, aga taaskord ma ei märganud teda, sest arusaadavalt on mul muud tegemist.

Veel rohkem kahju on mul neist inimestest, kes lähevad sellise ilmaga jooksma pikkades mustades pükstes ja ausõna, ma ei valeta, kui ma ütlen, et mõnel oli veel jooksujakk ka seljas. Nagu… miks? Kunagi lugesin kuskilt, et mida rohkem jooksjaks sa peast lähed, seda vähem riideid sul seljas on. Eks ta enamvähem tõele vastab, mul on lühkarid ja maika väga konkreetselt suviti selga päevitanud.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. Krõõt Padrik
  september 3, 2019, 9:00 e.l.

  Hahah, selle peast jooksjaks mineku osas – mul üks tuttav ultrajooksja jookseb talvel ka palja ülakehaga, termokile ja tikud igaks juhuks vöökotis. Ma täitsa usun, et temal ongi soe. Samas need üleriietujad ei väsi mind üllatamast. Igal jooksul, kus ma ise isegi maikas pisar silmanurgas palavuse üle virisen, on alati stardis inimesed, kellel on seljas pikad püksid, kilekas ja eriti stiilsel juhul ka peapael või kindad. Vähem kui kilomeetri pärast hakkavad nd neid juba ahastava näoga seljast kiskuma nagu poleks kunagi varem jooksmas käinudki.

  • Klari
   september 3, 2019, 9:39 e.l.

   Termokile ja tikud 😀 😀 😀

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: