Esileht > Uncategorized > Kõige kuumemast teemast üleüldse

Kõige kuumemast teemast üleüldse

september 12, 2019 Lisa kommentaar Go to comments

Mõtlesin, et ei võta sel teemal üldse sõna, sest esiteks on see jumala jabur ja teiseks pole see absoluutselt minu asi, aga no ma ei saa ikka. Just sellepärast, et see nii jumala jabur on.

Ja eriti kuna see sai tänases meedias juba ka armsa koondnimetuse – kringliskandaal!

Jah, ma räägin sellest, et Erik Orgu sööb kringlit.

Juba selle eelmise lause kirjutamine ajas mind lihtsalt omaette arvuti taga naerma. Kujutate ette, inimene sööb kringlit! Vaba inimene vabal maal – sööb kringlit! Ennekuulmatu!

Põhiline on siin see, et kuna tegemist on toitmisnõustajaga, siis nagu ongi see midagi tohutu ennekuulmatut ja kohutavat. Kas toitumisnõustaja võib süüa kringlit? Minu meelest absoluutselt kindlasti võib. Ma olen arvamusel, et absoluutselt iga inimene võib kringlit süüa. Kui su eesmärk on kaalust alla võtta, siis ilmselt ei peaks korraga ära sööma tervet kringlit ja ilmselt ei peaks sööma kringlit ka iga päev, aga kui sul õnnestub tükk kringlit mahutada oma igapäevasesse kaloraaži, siis anna tuld. Eeldusel, et sa selle võrra siis mingeid teisi asju vähem sööd. Kringel on kaalult päris raske ja üks tükk võib olla ehmatavalt kobeda kaloraažiga, nii et võibolla pole kõige mõistlikum selle nimel muud toitu ohverdada, aga põhimõtteliselt võib iga inimene kringlit süüa.

Põhimõtteliselt, ütlesin ma. Kui meil on tegemist tugevalt ülekaalulise inimesega, kellel puudub mõõdutunne ja kes kindlasti ühe tükiga ei piirdu, siis on mõttekam see kringel söömata jätta, sest igaüks meist teab, et mingite asjadega on väga raske piiri pidada ja palju targem on üldse mitte otsa lahti teha. Ma ise näiteks ei ole mitte ühtki korda elus suutnud ainsatki kartulikrõpsupakki pooleli jätta. Erik Orgu ka ilmselgelt on selle tendentsiga kursis ja kui ikka inimene pöördub tema poole murega, et nüüd on vaja 25 kilo alla võtta, siis loomulikult ta ütleb sellele inimesele, et ära kringlit söö. Sest sellel inimesel on palju lihtsam, kui ta teab, et ei tohi. Mis siis, et tegelikult tohiks, aga mingitel tingimustel opereerida on tavaliselt keerulisem.

Aga endiselt, kuna toitumisnõustaja ise ei pea 25 kilo kaalus alla võtma, siis las sööb, issand jumal. Ma olen täiesti kindel, et ta suudab ka enamvähem parlanksis oma toitumisega püsida, et see kringlisöömine tal lappama ei lähe. Tasakaalustatud toitumine, junõu – kringlitükk kummaski käes.

Tõsiasi, et selline teema üleüldse meediasse jõudnud on, on muidugi huumor kuubis, sest et nagu… see on nii jabur. Mingid kaks tšikki on pannud pead kokku ja otsustanud, et davai, helistame Katrin Lustile ja ütleme, et Orgu sööb kringlit. Jumalauta.

Hakkab juba tunduma, et Erik, va kringlisöödik, on millegagi oma eksprutad nii välja vihastanud, et nood niukest hirmsat kättemaksu hauvad. Hell hath no fury like a woman scorned, eksole. Teisalt jällegi, kui inimese kõige koledam saladus on see, et talle kringlit meeldib süüa, siis nagu polegi mu meelest väga halb inimene, või kuidas?

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. september 12, 2019, 10:54 p.l.

    September on su kirjutamisele hästi mõjunud. Palun seda humoorikat stiili hoida 🙂
    Aga jah, kui ainus patt on salajas mugitud kringel, mitte see, et tal on hulk vihaseid ekse, siis on jah väärt mees, paneks või ise 😀

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: