Esileht > Uncategorized > Aasta 2019 muusikas

Aasta 2019 muusikas

Sel nädalal tuli välja Spotify iga-aastane “Wrapped”, mis paneb halastamatult kokku iga kasutaja isikliku edetabeli, kuitahes piinlik see siis ka ei oleks. Midagi ei ole parata, statistika vastu ei saa.

Spotify on tore äpp, ma kasutan seda nii tööl, kodus kui puhkehetkel, ehk siis 90% oma muusikast kuulan ma Spotify kaudu. Autoga sõites ja trennis ja kodus. Tööl ma ausalt öeldes kuulan muusikat Youtube’ist. Raadiot, nagu teada, ei kuula ma kunagi. Seega tuleb tunnistada, et see Spotify statistika on noh… aus.

8e8186df4897bf570a7bee8693086235c0dce346

See aasta oli isegi naljakam kui eelnevad, sest et nagu vaadake seda top 5 – see ajas mind ennastki naerma. Ma siinkohal pakun lahkelt selgituse, et Monsta X ja iKON on Lõuna-Korea poistebändid, Kris Wu on Hiina popstaar-räppar ja Inoran on Jaapani rockstaar. Rammsteini vast pole vaja eraldi tutvustada.

Ja kuna ma pole kade, siis ma jagan muidugi teiega ka viite sel aastal kõige enam kuulatud lugu, sest ma olen tõesti nõnda, tõesti nõnda lahke… 🙂

1. Kris Wu – Da Wan Kun Mian (rahvusvaheliselt tuntud ka kui “Big Bowl Thick Noodle”)

See oli tõsiselt ja ilma naljata selle aasta üks ägedamaid lugusid. Jah, see on nuudlitest. Jah, see on päris lugu. See on muide tegelikult päris andekas vastulöök heiteritele ja netikommentaatoritele ja muidugi oli see Hiinas selle suve peamine hitt.

2. EXO – Growl

Ma isegi ei tea, miks ma seda lugu nii palju kuulanud olen see aasta, sest see on aastast 2013, aga muide see oli esimene muusikavideo, mis mu k-popile maha müüs.

3. Kris Wu – Like That

4. Kris Wu – Deserve (ft Travis Scott)

See lugu on kolmandat aastat mu Spotify top 5 lugude listis olnud, et te teaks…

5. Kris Wu – Coupe (ft Rich The Kid)

Fun fact – kui see lugu välja tuli, siis oli parasjagu novembrikuu ja ma päris tõsiselt sõitsin hommikul tööle nii, et auto aknad olid lahti ja tümakas põhjas. Kell oli 7 hommikul ja õues oli neli kraadi külma. It really do be like that sometimes.

See lugude top5 on kahjuks palju üheülbalisem kui artistide list, aga mis teha. Ahjaa, asja teeb VEEL üheülbalisemaks tõsiasi, et Kris Wu oli aastal 2013 EXO liige ja ta on selles ülaltoodud videos täiesti olemas. Selle peale ma kohe ei tulnudki 😀

Kas ma aastal 2020 hakkan loogilisemat muusikat kuulama? Vaevalt.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: