Esileht > Uncategorized > Kevad on käes

Kevad on käes

Märtsikellukesed õitsevad. Jah, ma tean, et ma olen viimane, kellel need õitsevad, aga mul tavaliselt ongi need kõige viimasena, ei teagi, miks. Lumikellukesi meil pole, need muidu õitseks ilmselt ammu juba.

Hommikul läksin tööle ja avastasin enda suureks üllatuseks, et polegi enam kottpime. Teised on juba mitu päeva rääkinud, et hommikuti hakkab juba valgemaks minema, aga ma pole sellest veel aru saanud, sest ma olen sel nädalal juba poole seitsme paiku tööle läinud ja sellisel kellaajal on ausõna veel täiesti pime. Täna läksin tavalisel ajal (poole kaheksaks) ja no nagu hakkas juba taevas veidi heledamaks tõmbuma küll.

Ja kevade saabumisega on käes ka see aeg, kus ma tunnen end nagu viimane paadialune, sest mul on juuksed juba mitu kuud värvimata ja ma näen ülimalt rääbis välja. Ma ei saa isegi passipilti minna tegema, sest ma sain teada, et uutes passides on värvilised pildid. Tegelt kui ma nüüd mõtlen, siis passipilt on vist kogu aeg värviline olnud. Igatahes ma keeldun dokumendifotol välja nägemast veel jubedam kui ma tavaliselt juba olen. Mis tähendab, et ma pean juuksed ära värvima.

Seoses värvimata juustega ja sellest tuleneva jube luitunud välimusega näengi ma välja nagu suvaline paadialune, sest et kui mul juba on juuksed suvalised, siis ma muuga enam üleüldse ei pinguta. Küll aga pidin ma täna minema kontserni globaalse juhtkonnaga koosolekule ja selle tarbeks ma panin hommikul igaks juhuks inimese moodi riidesse. Teksapüksid ja kampsun, kui kedagi huvitab. Max level effort ikka, ma ütleks.

Homme on aga meil tööl stiilipäev – punane ja südamed, ja mul süttis ükspäev lambike, et mul on olemas Marilyn Mansoni t-särk, mis vastab mõlemale kriteeriumile. Nii et homme on veel suurem effort, ma osalen esmakordselt ajaloos meie firma stiilipäeval. Eelmisel suvel oli meil küll ka bändisärgipäev, mis oli täpselt nagu minu jaoks loodud, aga nagu kiuste olin ma sel päeval hoopis välisreisil. Ma oleks saanud iga poole tunni tagant uue särgi selga panna ja siis vist oleks ka veel pidanud ületunde tegema, et kollektsioonile ring peale saaks.

k.

 

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: