Esileht > Uncategorized > Selgitus

Selgitus

Vaadake, ma maksan selle Netflixi eest mingi… summa iga kuu, eksole. (8 eurot, kui ma ei eksi).

Te ei tohi mind hukka mõista, kui ma päevas kaht uut sarja alustan, sest ma maksan selle eest, samas kui raamatukogu raamatud on täitsa tasuta käes, nii et mumeelest on täiesti loogiline, mis valiku ma siin teen.

Huvitava aspektina (mitte väga) on selgunud see, et kui mul on olnud eluaeg komme lugeda mitut raamatut korraga, siis samamoodi on mul komme vaadata mitut sarja korraga.

Aga tegelt, kas raamatukogu saab miinult viivist võtta, kui nad samal ajal isegi ei tööta? Asking for a friend. (Vastus – muidugi saab, see tuleb süsteemist automaatselt, tagastuskast ukse taga on 24/7 avatud, peaasi on minna sinna üksi ja hoida võimalike kaaskodanikega kaks meetrit distantsi, ja üldse, don’t fuck with librarians. Allakirjutanud, mina, ülikoolis raamatukogunduse alal kõrgharitud hobusevaras.)

Mul ei ole isegi lapsi, ja ma ikkagi ei saa selle karantiiniga mitte midagi loetud. Täielik raiskulastud globaalne kriis, ma ütlen.

Selle blogipostituse võib võtta näiteks või allikaks või milleks iganes, kui kunagi ajaloolased hakkavad uurima, millega tegelesid tavainimesed 2020. aasta suure pandeemia ajal, mis maailma igaveseks muutis.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. märts 24, 2020, 11:00 p.l.

  Kas veebis pikendada ei saa või meili teel?

  • Klari
   märts 24, 2020, 11:03 p.l.

   Loomulikult saab, see pole mingi küsimus 🙂 Ma lihtsalt pole vist elus iialgi midagi pikendanud, või kui, siis nii ammu, et ma ei mäleta seda. Mulle ei tule see võimalus kunagi pähe lihtsalt.

 2. ernaval
  märts 25, 2020, 12:15 e.l.

  A mis sa Netflixist vaatad praegu? Mis meeldinud on siiani?

  • Klari
   märts 25, 2020, 8:21 e.l.

   Lisaks tavapärastele pseudoajaloolistele fantaasiaseriaalidele (Vikings jms) vaatasin ära “Cheer” (tõsielusari cheerleaderitest) ja hakkasin eile vaatama kaht uut, “Dare me” (ka cheerleaderitest) ja “Spinning out” (Iluuisutajatest).

 3. Xavi
  märts 27, 2020, 5:30 p.l.

  Mulle saatis Keskraamatukogu teate, et soovitab laenutatud raamatuid mitte tagastama tulla ja viivist nad ka kuni eriolukorra lõpuni ei nõua.
  Seisan silmitsi perspektiiviga, et tulebki see raamat läbi lugeda, mis mul mitu kuud avamata kodus on seisnud.

 4. aprill 4, 2020, 11:25 e.l.

  Karantiin on paljudele meist toonud kibeda tõdemuse, et mingid asjad on tegemata ja kätte võtmata mitte sellepärast, et töö ja kõige muu kõrvalt pole aega (nagu me ise endale ja tuttavatele kogu aeg kinnitame) vaid sellepärast, et me oleme ühed kuradi laisad prokrastineerijad.

  Aga ilmselt selle blogi eeskujul siin tegin endale ka Netflixi konto ja eilne õhtu möödus teleka ees. Ma soovitaks seda sarja, mida eile ühe sõbra mahitusel alustasin – “Sex Education”. Nendest ajaloolistest fantaasiaseriaalidest, mida Klari vaatab, peaks aprilli lõpus välja tulema “The Last Kingdom” uus hooaeg.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: