Esileht > Uncategorized > Tööelu

Tööelu

Elu rahvusvahelises kontsernis be like:

“Ma ei tea enam, mitu tehast meil on. Kui ma arvutasin, siis ma sain üheksa, aga presentatsioonis on kümme ja ma ei tea nüüd enam, kui palju neid tegelikult on.”

Ma olen sellel nädalal taas füüsiliselt kontoris pärast 18 nädalat kodukontoris töötamist ja let me tell ya, veits imelik on 😀 Ma muidugi väga igatsesin oma tooli, sest mul on maailma parim kontoritool. Ma sain selle kunagi sada aastat tagasi Belgia tehasest ja ma lasen selle endale hauda kaasa pakkida, sest see on maailma parim kontoritool. Selle parim omadus (lisaks kõigile muudele omadustele) on see, et see tool on kohutavalt raske ja see ei sõida mul tagumiku alt minema. Mul on õnnestunud kõikide nende aastate vältel vaid kaks korda sellest mööda istuda. Millegipärast on mul komme istuda hästi tooli esiservale (mitte nagu normaalne inimene) ja kõik muud ratastega toolid sõidavad selle peale mul tagumiku alt minema, sest need on liiga kerged. See tool mitte. See kaalub hinnanguliselt mitukümmend kilo ja ma tean seda hästi, sest ma olen selle tooliga väga palju kordi kolinud ja korduvalt ka korruste vahel.

Järgmisel nädalal töötan taas kodus ja pean kohaliku mööbliga hakkama saama. Teisalt ma kodus töötades jällegi tean kogu aeg, mis ilm õues on (sest kodus on mul aknad) ja praegu ma näiteks tunnen sellest infost puudust. Mitte et see oluline oleks, aga ikkagi.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. juuli 23, 2020, 12:09 p.l.

    Aga osta koju samasugune?

    • juuli 23, 2020, 12:41 p.l.

      A kust ma tean, kust need belglased selle tooli viisteist aastat tagasi said? Küsida ei saa, seda meie Belgia tehast pole üle kümne aasta enam olemaski. Muide ma roomasin huvi pärast praegu selle tooli all ja ümber, mingit tootjainfot kuskil pole.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: