Esileht > Uncategorized > 16 miljardit ja muu säärane

16 miljardit ja muu säärane

Ei ole lihtne olla Elon Musk. Elon Musk kaotas eilse päevaga 16 miljardit dollarit. Mul puudub igasugune aimdus sellest, kui suur raha on 16 miljardit dollarit, aga ma huvi pärast guugeldasin, mis siis Eloni net worth ka üldse on, mingi 77 miljardit. No saab hakkama, ma loodan.

Muidu ironiseeriks niisama, aga mul on väga tobe kalduvus olla üleliia vaimustuses asjadest, mis maksavad väga palju rohkem kui nende väärtus vist tegelikult on, kuna nende bränd on BRÄND. Muidugimõista olen ma üleliia vaimustuses ka Tesladest, ja ma ei saa isegi aru, miks, sest autod üleüldiselt pakuvad mulle null huvi. Aga näed, Teslad panevad linnapildis eranditult alati pead keerama ja imelikke hääli tegema. Vahel tähendavad need imelikud hääled ka sulaselget ehmatust, sest ma olen elus nüüdseks juba kaks korda kogemata peaaegu Tesla alla jäänud, sest need autod ei tekita liikudes absoluutselt mitte mingisugust heli, isegi mitte kummisahinat.

Eile nägin jõusaalis tüüpi, kellel olid jalas erinevatest paaridest tossud, üks must ja teine punane. Ka väga nähtavalt erinevad mudelid. See tõsiasi pani mind natuke paremini tundma selle suhtes, et ma ise mingit asjade matchimise suhtes üsna ükskõikne olen. Ma vahel loen kuskilt, et osad inimesed peavad oluliseks, et asjad omavahel kokku sobiks – noh selline klassikaline kingad ja käekott teema. Ma isegi ei tea, kuidas need siis omavahel kokku sobima peaks. Samuti ei ole mul minu kõrges vanuses siiani mitte ainsatki kokkusobivat aluspesukomplekti ja mul puudub ka igasugune motivatsioon sellist asja hankida, sest taeva pärast, milleks ometi? Küll aga olen ma siiani alati pannud jalga ühest paarist jalanõud, seega ma leian, et ma olen oma eluga päris hästi toimetulev. Teslat ilmselt kunagi osta ei jaksa, aga eks ma olengi siiani niikunii kõik autod liisinud…

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: