Esileht > Uncategorized > Esmakordsed kogemused

Esmakordsed kogemused

On tore, kui elu pakub elamusi, millesarnaseid varem kohanud ei ole. Kas need elamused just täpselt SELLISED peavad olema, ma ei tea, aga no ju siis pidid.

Nimelt olen väga hiljuti saanud esmakordselt elus sellise kogemuse, et riided jäävad väikseks. Käsi südamel, minuga ei ole kunagi varem midagi sellist juhtunud. Uskumatu, ma tean, aga nii on. Nüüd ma muudkui avastan igasugu asju, mis mul on sada aastat kuskil kapis vedelenud ja mis mulle enam selga ei lähe. Mul pole kedagi süüdistada ka, sest ma olen ise oma suure töö ja vaevaga selle probleemi endale tekitanud (märksõnad on siinkohal õlad ja tagumik). Imelik on see naise elu. Häda, kui peeglisse vaatad ja endale liiga väike tundud, ja häda, kui kümme aastat vanad riided enam selga ei lähe.

Teine esmakordne kogemus oli mul täna trennis, kui ma sain aru, et ma olen jõusaalitropp. Ma teen alati trenni, klapid peas. Alati, sest ma absoluutselt ei taha mingite teiste tüüpide omavahelist juttu pealt kuulata. Ma lihtsalt ei viitsi. Ja ma lähen närvi 😀 Aga täna ma tulin oma mugavustsoonist välja ja ei pannud kohe klappe kõrva ja tänu sellele ma sain teada, et mu jõutõmbed teevad pauku, kui ma vahepeal kangi maha panen! Appi, kui piinlik. Muidugi kõikide teiste inimeste jõutõmbed teevad ka pauku, kui kang maha panna, aga ikkagi. Voltisin paar matti ketaste alla, selline väga ghetto crash padding, aga ega see eriti ei aidanud. Õnneks ma teen jõutõmmet ainult pühapäeva hommikuti, mil allkorrusel asuvates kontorites loodetavasti keegi ei tööta.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. oktoober 11, 2020, 9:32 p.l.

    Riidekapis käivad lihtsalt öösiti päkapikud, kes salaj riideid väiksemaks õmblevad

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: