Esileht > Uncategorized > Kuidas sina oma mune hoiad?

Kuidas sina oma mune hoiad?

Täna Twitterist.

Vaatame mööda faktist, et ameeriklased on imelikud oma kogustega (12 muna karbis), sest nad on kõikide maailma kogustega imelikud.

Aga nagu.

Ma olen nr.1 ja mulle pole MITTE KUNAGI tulnud pähe variant mune kuidagi teistmoodi karbis hoida. Muidugi ei saaks öelda, et ma üleüldse kunagi oleksin kasvõi poolt mõtet selle peale mõelnud, kuidas munad poolikus karbis paiknevad. Kas see tähendab, et mul on sada targemat mõtet kogu aeg peas (jah) või seda, et ma ei pane pooli asju enda ümber mitte kunagi tähele (jah), või hoopis seda, et ühel heal päeval võtan ma külmkapist munakarbi valepidi kätte ja me kõik saame aru, kuidas see lõpeb?

Milline paljude võimaluste maailm.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. oktoober 19, 2020, 4:26 p.l.

  Mkm, karp peab olema tasakaalus, seega ükskõik milline, ainult mitte esimene võimalus 🙂

 2. epp
  oktoober 19, 2020, 6:03 p.l.

  Tosin muna karbis on absoluutselt normaalne ju? 🙂
  P.S. Mina olen ka nr 1.

  • epp
   oktoober 19, 2020, 6:54 p.l.

   P.P.S. Ja noh, pealegi, meie peres ei voetagi munakarpi kulmkapist valja, see on kulmkapi ukseriiulis, nii et munad kergelt saadaval, vaja vaid karbi kaas avada. Ise ma mune teatavasti ei tarbi, eks, niisiis tasakaal pole minu puhul vajalik anyway 🙂

   • Klari
    oktoober 19, 2020, 6:57 p.l.

    Ma ostan tihti suure karbi (kus on sees…. hmm, 15 muna?) ja see ei mahuks ukse sisse mingi valemiga.

 3. oktoober 19, 2020, 6:22 p.l.

  Ma olen nr 3, sest tasakaal. Kui munad on karbis kõik ühel pool, karp on pooltühi ja ma selle külmkapist hooletult välja võtan, tühi pool ees, võib kogu see krempel lihtsalt maha kukkuda 😛 Mulle tundub kõige ohutum, kui munad on koos võimalikult keskel 😀

 4. anu
  oktoober 19, 2020, 6:32 p.l.

  Peab kohe kommenteerima, et Ameerika karbiga on see häda et kui karp on saanud natuke niiskeks (külmkapis ikka juhtub, näiteks oli mingi salat seal kõrval) siis võib karp number üks pooleks murduda. Ma ka enne ei vaadanud munade paigutust, aga kui korra munad on nii maha kukkunud siis hakkasid proovima erinevad variante. Teine võimalus on alati kahe käega karp võtta.

  • Klari
   oktoober 19, 2020, 6:58 p.l.

   Meil on ka munakarbid papist, aga pooleks pole mu teada küll ükski kunagi läinud. Ja täitsa tavalisest papist on, ma põletan pliidi all ära need.

 5. kitty
  oktoober 19, 2020, 11:23 p.l.

  ma ostan mune üldse kuuestes karpides, lihtsalt spst, et selles poes, kust mulle meeldib mune osta, ei müüda muid. ja siis ma tulen koju ja laon esimesed kolm karbitäit külmkapi munasahtlisse (ukse sees) ja järgmised kolm oma köögilaual olevasse muna…puuri? kappi? ma ei tea, mis selle asja nimi on, umbes selline näeb välja: https://www.amazon.co.uk/Egg-Cabinet-Wooden-Right-Baltic/dp/B07F1JLGBT

  jah, ma ostan korraga 36 muna vabalt majapidamisse. no ma katsun enne poodi minna, kui alla 6 alles on, nii et 30 korraga, 5 karpi, jah, see on tavaline.

  ja siis ma võtan neid mune sealt kapist järjest, esimesed enne ja tagumised pärast, vahel alustan ülemisest ja vahel alumisest riiulist, ja kui sealt otsas on, lähen võtan külmkapist, alustan ühest või teisest otsast. külmkapirivi näeb välja kas nagu piltidel 1 või 2 seega. mingeid karpe pole vaja tõsta ja miski ei kuku kuhugi.

  • epp
   oktoober 20, 2020, 2:20 e.l.

   Noh, opid, kuni elad. Mul polnud aimugi, et selline asi nagu “egg cabinet” olemas on !!

   • kitty
    oktoober 20, 2020, 12:13 p.l.

    aga see ongi mingi kohutavalt obskuurne asi minu meelest.

    ma nägin sellist kapikest ükskord ühel nädalavahetusereisil kuskil Inglise maapiirkonnas meie airbnb-s (mis oli muide ümber ehitatud vanast kirikust, sest miks mitte). vaatasin, et oh mis nunnu, ma tahan ka! ja siis samal päeval läksime sama küla jõululaadale ja seal müüdi, ma kohe ostsin. mitte iial varem ega hiljem ei ole sellist asja reaalses elus kohanud, kuigi googeldus näitas, et põmtselt müüakse küll.

    mul oli vanasti alati vähemalt kolm karpi mune niisama köögilaua peal virnas, nii et minu elukvaliteeti see kapike igatahes parandas. mune tegelikult enamasti ei peakski külmkapis hoidma ju ja sahvrit mul pole.

 6. oktoober 20, 2020, 5:59 e.l.

  Ma lähenen üldiselt munakarbile ühest otsast, sellest, mispidi ma ta külmkapist välja tõmban. Aga viimati sain ma munakarbi, kus osa mune olid valged, osa pruunid ja siis tekkis mul huvi nende väljavõtmisega mustreid moodustada. Siis läks see väljavõtmiskord väga keeruliseks.

 7. oktoober 21, 2020, 12:25 e.l.

  3 LOOMULIKULT, ja täiesti teadlikuld, sest nagu Kaamos ja Tikker ütlesid.

 8. kitty
  oktoober 22, 2020, 6:25 p.l.

  Klari, 15 munaga on juba seda mõtet teha: https://9gag.com/gag/aj9Gy9G

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: