Esileht > Uncategorized > Häid asju ka

Häid asju ka

Kaur oli mu eelmise postituse kommentaaris ülimalt entusiastlik ja sügavas usus, et ma leian kindlasti veel midagi, mille üle kurta, ja ta absoluutselt ei eksi, ma leian alati midagi, mille üle kurta. Ma unustasingi selles postituses mainimata, et TP jõuksis on rinnalt surumise pingid vale kõrgusega.

Aga maailmas on ikka häid asju ka. See, et Mardile saabus täna oinapäev, oli päris positiivne. Muus osas näisid asjad siiski tavapärast rada minevat. Mis on tavapärane rada? Üks Helmetest või ka mõlemad ütlevad midagi ebasobivat. Jüri kirjutab Facebookis, et ai-ai, sõbrad, nii ei ole ilus. Opositsioon algatab umbusalduse. Umbusaldus kukub läbi. Möödub paar päeva. Üks Helmetest või ka mõlemad ütlevad midagi ebasobivat. Jüri kirjutab Facebookis… ja nii edasi ad infinitum. Täna õnneks tekkis sellesse surnud ringi niuke kelmikas kõrvalehüpe.

Ameerika asjus vist on ka hea uudis, et Biden võitis, kuigi ma ausalt öeldes selle kohta suuremat ei tea. Isiklikult mulle tundub, et Trumpist hullemat varianti oleks keeruline leida, aga jällegi, iial ei või teada. Ettevaatlik optimism on vist omal kohal. Mitte et ma USA poliitikast üleüldse midagi teaks.

Eelmise postituse juurde jälle tagasi tulles tekkis kommentaarides väike arutelu selle üle, et mida kõike Pärnus veel üleüldse olemas ei ole, lisaks juba teadaolevalt toredatele jõusaalidele ja näiteks mistahes kontserdipaigale (Tempel pandi kinni). Aga Pärnusse tuleb asju juurde ka. Näiteks on siin nüüd võimalik osta bubble tea’d, ja ma kasutasin eile suure entusiasmiga seda võimalust kohe ka ära. Ma nüüd ei teagi, kas see ikka on hea, et nad siin seda müüvad, aga õnneks ma enam kesklinna eriti ei satu, vähemalt mitte sel aastal. Järgmise aasta alguses avatakse 24/7 Fitness spordiklubi, siis ma saan jälle linnasüdames trennis käia. Ja kardetavasti kõrvalmajast bubble tea’d osta. See meeldis mulle liiga palju, nagu kõik asjad, mis sisaldavad endas peamiselt suhkrut.

Kõigele muule lisaks olen avastanud enda suureks üllatuseks, kui mõnus on praegu jooksmas käia. Väga mõnus. Poleks iial uskunud. Muidugi siiani on veel ka väga soe ikkagi olnud ja võibolla ma varsti muudan oma arvamust. Aga praegu on veel ülimõnus!

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. Nell
  november 9, 2020, 11:03 p.l.

  Mulle meeldis Mardi uudise pealkiri: “Siseminister Helme astus ametist tagasi: mul on kõrini” Ja tekkis vastupandamatu tahmine kommentaariumi kirjutada, et meil Mardikene on kõrini juba päris ammu… Ja oi ma röögatasin üle kontori kui kolleeg uudist teatas…
  Mis on bubble tea ja kus seda müüakse? Tee ja mullid kõlab hästi.

 2. november 10, 2020, 12:14 p.l.

  Kes seal bubble tead müüb? Anix?

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: