Esileht > Uncategorized > Et kõik ausalt ära rääkida

Et kõik ausalt ära rääkida

… siis on asjalood laias laastus praegu sellised:

Sest nagu teada, kukun ma aeg-ajalt sellistesse naljakatesse sügavikesse, kust terve mõistusega enam keegi tagasi ei tule.

“The Untamed” on Hiina telesari, Netflixis vabalt vaadatav. Ma esialgu rõõmustasin, et ainult üks hooaeg, ei võta ilmselt kohutavalt palju aega ega energiat ega midagi. Naiivsevõitu, nagu ma olen, lisaks pole mul Hiina sarjadega varasemast eriti palju kogemusi. Selles ühes hooajas on 50 episoodi.

Muidu on nii tore ja naljakas ja täiesti arusaamatu sari, visuaalselt ka absoluutselt imeline – ei olegi ajalooline, nagu ma piltide järgi alguses arvasin, hoopis fantaasia, mis on veel parem. Kuna igasugune fantaasia baseerub alati mingil mütoloogial, siis on väga huvitav ka, sest ma ei tea Hiina mütoloogiast absoluutselt mitte midagi. Ja last but not least, sarja alusmaterjal (internetis avaldatud romaan, põhimõtteliselt) on täiesti sügavalt homoerootiline, mis Hiinas mõistagi on täiesti keelatud ja kriminaalne, ja sari ise seetõttu oluliselt siivsam, aga sellegipoolest täiesti gei. Nii gei kui Hiinas üks asi olla saab. Ehk siis mitte väga, aga siiski, täiesti.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: