Esileht > Uncategorized > Ninjadest ja BDSMist

Ninjadest ja BDSMist

detsember 18, 2020 Lisa kommentaar Go to comments

Ma ei tea, kui SEE pealkiri ei ole clickbait, siis ma ei tea, mis on.

Aga kõigest järgemööda. Mitte et siin oleks mingit loogikat, mida tabada, et asjadest just järgemööda kirjutada, mul on lihtsalt paari nädala jooksul paar mõtet tekkinud. Uitmõtet. Nädalas üks mõte, mu meelest juba hea tulemus küll.

Ükskord eelmisel nädalal, kui õues olid külmakraadid, käisin ma poes. Müts oli peas. Esiteks, kas keegi veel tundis, et eelmise nädala -4 kraadi oli nii rämedalt külm, et lihtsalt uskumatu? Selle räige külma pärast mul müts peas oligi, ma muidu pole suurem asi mütsikandja ja üleüldse mütsi kandmine tekkis minu ellu alles umbes kümmekond aastat tagasi, kui ma tundsin, et ma vist hakkan vanaks jääma, pea kippus südatalvel külmetama. Nüüd ma aeg-ajalt miinuskraadidega ikka panen mütsi pähe. Nii ka eelmisel nädalal. Kuna ka mask oli ees, siis paistsid mul maski ja mütsi vahelt ainult silmad välja ja mul tuli taas meelde see mõte, mida ma juba mitu aastat mõelnud olen. Et miks maailmas pole tekkinud sellise väikese hooglainena ninja-filmide kammbäkki ja millal see võiks tekkida. Aeg-ajalt ju ikka tekib mingite veidrate asjade hooglaine ja tehakse mõni aasta hoogsalt filme, enne kui see laine jälle vaibub ja unustuse hõlma kaob. Wuxia filmide lainet ju mäletavad kõik? Ei? Ainult mina? Ok. Igal juhul see oli ja üks wuxia film tehti isegi Soomes, nii uskumatu kui see ka ei tundu. Millal see ninja-filmide laine siis võiks tulla? 80-datel oli see korraks väga popp teema, filme tehti lausa sarjadena ja ma igaks juhuks ei hakka kommenteerima nende kvaliteeti, sest ma olin siis väike ja minu võime filmide headust hinnata ilmselt ei olnud päris tasemel (nagu see praegu siis oleks), aga mulle need väga meeldisid. Ootan ninja-filmide kammbäkki!

Ma oleks täiesti võimeline siduma praegu elegantselt ninjade ja BDSM temaatika, aga ma ei hakka seda igaks juhuks tegema, austusest teiste inimeste vastu.

Selle BDSMi asja ma pean ka lihtsalt siia ära kirjutama, sest see oli nii naljakas… ma nimelt vaatasin eile üht videot, kus selle täheühendiga naljatamisi kirjeldati seda väga levinud ja ka minu poolt harrastatavat treeningmetoodikat – Bench, Deadlift, Squat, Military press. Siit oleks hea minna trenniblogiga edasi, aga mul pole sel teemal midagi kirjutada, sest ma endiselt vihkan seda jõusaali, kus ma käin ja mitte midagi ei ole selles osas muutunud. Hästi loogiline on muidugi seal kogu aeg käia, aga mida muud ma oma eluga siis pihta peaksin hakkama?

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: