Esileht > Uncategorized > Projekt täidetud

Projekt täidetud

detsember 30, 2020 Lisa kommentaar Go to comments

Sel aastal olid enamvähem mu lemmikpühad – mul peaaegu õnnestus teeselda, et neid pole olemas. Midagigi positiivset selles 2020. aastas, mis ausalt öeldes on nii tohutu dumpster fire olnud, et ma kavatsen terve oma ülejäänud elu ignoreerida fakti, et selline aasta üldse olemas oli. No nagu Aasia hotellides pole neljandat korrust ja minu haridustees ei ole olnud esimest klassi. Lihtsalt. Pole olemas. Kõik.

Küll aga otsustasin ma, et vaatan esimest korda elus ära kõik Die Hard filmid. Ma nimelt olin siiani näinud ainult kolmandat osa ja suvalisi jupikesi esimesest. Minu kui muidu suure actionfilmide fänni puhul veits uskumatu, aga no nii oli.

Kokkuvõttes. Esimene osa oli väga hea (ja klassikaline) ja ma pärast wikipediast lugesin, et seda peetakse üleüldse kõigi aegade üheks parimaks actionfilmiks. Teine osa – igavavõitu ja mul läks praegu omajagu aega, et meenutada, kes üleüldse antikangelane oli ja mida ta tahtis (päris täpselt ei meenunudki…). Kolmas osa – mu lemmik, sest esiteks on seal filmis Samuel L. Jackson ja Jeremy Irons, kes mõlemad mulle näitlejatena hullult meeldivad ja teiseks on see film väga ilusa koloratsiooniga (kas see on üldse sõna?). Neljas osa – päris hästi õmmeldud, värvigamma on küll eelmise filmiga täiesti vastupidine, aga ka mulle meeldis (ärge öelge, et ma olen ainuke inimene, kes filmide puhul mingeid… värve vaatab…) ja mu üleüldine actionfilmide lemmik-trope, hot bad guy oli ka. Viies osa – oleks võinud vabalt tegemata jääda, mitte midagi poleks juhtunud.

Selline süvaanalüüs siis.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: