Esileht > Uncategorized > Mis siis vahepeal toimunud on?

Mis siis vahepeal toimunud on?

MItte midagi, loomulikult.

Pole nagu sel aastal bloginud, eksole. Sel lihtsal põhjusel, et mitte midagi pole toimunud, millest kirjutada võiks. Ja ma kahtlustan, et äkki mul on depressioon. (Minul? Depressioon? Mis te nüüd… /sarkasm) See tekitab mul kuudepikkuseid mäluauke, nii et pole midagi imestada.

Küll aga olen ma tegelenud intensiivse eskapismiga (noh, et päriselule ei peaks tähelepanu pöörama), mis mingi novembrikuust saadik on tähendanud seda, et ma a) vaatasin ära täismahus “The Untamed” Netflixist, siis b) vaatasin ära “The Untamed” special editioni Youtube’ist, siis c) lugesin läbi “The Untamed” aluseks olnud romaani “The Grandmaster Of Demonic Cultivation”, siis d) vaatasin ära täismahus “The Untamed” Rakuten Vikist (sest väidetavalt pidi Viki tõlge parem olema) ja nüüd e) hakkan vaatama donghua’d (sama, mis anime, aint hiina keeles), mille pealkirjas ma ausalt öeldes isegi päris kindel ei ole (“Mo Dao Zu Shi”?) See viimane punkt näitab, et mu obsessioon on võtnud enneolematud mõõtmed, ma pole iial elus enne animet vaadanud.

Praegu imestan isegi, et mul selle kõrvalt veel on aega olnud ka trenni teha, näiteks 17. jaanuaril sooritasin uue jõutõmbe rekordi 85 kilo. Pluss ma olen terve talve vältel jooksmas käinud. Oleks keegi mulle seda aasta aega tagasi öelnud, ma oleks kõva häälega naerma hakanud. Lumi ja külm ei meeldi endiselt, tänan küsimast.

Aa noh ja siis mul on ikka ju töökoht ka, mis praegusel ajal tähendab seda, et mul on iga (!) päev (!) keskmiselt kuus kuni kaheksa koosolekut. Ei, ma ei ole peaminister, ma olen tootmisplaneerija.

Aga vanemaid hakatakse juba otsast vaktsineerima (ema näiteks sel laupäeval), mis oli tänase päeva üks positiivne uudis. Kusjuures mingi teine positiivne asi oli ka, aga ma siiralt ei mäleta seda enam – äkki mul ei olegi depressioon, vaid mingi ajuhaigus, sest mu mäluhäired on ikka nagu… absurdsed. Noh, samas, lugege eelmist lõiku.

k.

Uuendus reede hommikul – mul oli täna kell 7.30 kalendris kümme koosolekut, millest kella üheksaks oli saanud kaksteist koosolekut. Hetkel on kell 9.30 ja ma olen täiesti kindel, et neid koosolekuid tuleb veel.

Rubriigid:Uncategorized
  1. märts 16, 2021, 3:08 p.l.

    Uhh! Ma vihkan koosolekuid kogu oma väiklase südame põhjast!

  2. Evelin
    märts 16, 2021, 7:42 p.l.

    no mul ka plaan jooksma hakata, isegi tossud ostsin ära. kunagi ostsin suusakombe ka ja kujutasin ette, kuidas ma sellega uhkelt, suusad õlal, lähen. suusatamisest ei mõelnud. annaks, et seekord teisiti läheks.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: