Esileht > Uncategorized > Hakkab looma

Hakkab looma

Täna oli esimene päev, kus mulle tundus, et jaa, vist on kevad. Õhtul hakkas isegi natukene päikest paistma ja enam nii külm ei olnud, kui siiani kogu aeg oli. Akna taga oli esimene kärbes, lumi on põhimõtteliselt ära sulanud, ja ühes peenras on ühed… asjad ninaotsad mullast välja pistnud. Ma ei tea, misasjad need on. Nartsissid, kahtlustan.

Kevad algas muidu küll juba nädal aega tagasi, aga siis oli hiiglaslik lumetorm, käisin pahkluudeni ulatuvas lumelopas jooksmas (loe: sumpamas), jalad põlvini märjad. Ma olen sel kevadtalvel juba rohkem kui korra hambad ristis paksus lumes koperdanud ja ennast motiveerinud, et ehk see on nüüd viimane. No okei, NÜÜD on viimane. Ei no nüüd peaks ikka nagu PÄRISELT viimane olema. Ühesõnaga on mul sellest lumest siiber ja ma ei taha seda enam kunagi näha.

Tegin eile õhtul kogemata teleka lahti ja kuna ühelt kanalilt tuli The Avengersi film, siis jäin seda vaatama. Suure Marveli-filmide fännina ma olen seda muidugi juba korduvalt näinud, aga vaatan alati hea meelega. Siis mulle meenus, et ma kavatsesin juba ükskord ammu järjest ära vaadata kõik Avengersi-sarja filmid – neid on kokku mingi… kakskümmend kolm? Nii et tegevust jätkub. Hea, et ma selle projektiga varem ei alustanud, sest alles eile koitis mulle, et filmide kronoloogiline järjestus on hoopis teine, kui filmide tegelik valmimine. Täna olen ära vaadanud kaks ajalise järjestuse esimest filmi – “Captain America: The First Avenger” ja “Captain Marvel”. Kakskümmend üks filmi veel. 😀 Ega mul muud targemat oma ajaga pihta hakata niikuinii ei ole, alternatiiviks oleks vaadata “The Untamed’i” neljandat korda järjest viimase nelja kuu jooksul. Mitte et see otseselt HALB alternatiiv oleks, ma hakkasin sellega juba otsast pihta ja Netflix saatis mulle selle peale meili: “Klari, are you enjoying “The Untamed”?” Ma tõlgendasin seda kui passiiv-agressiivset rünnakut oma isiku pihta, et nagu MIDA te sellega täpsemalt nüüd siis öelda tahate, ah? I don’t need this kind of judgement in my life.

Muus osas on kordunud eelmise kevade stsenaarium, ehk siis pooleteise kuuga, mis ma jõusaalis pole käinud, olen kaalust taaskord kaotanud kolm kilo. Ma pole kindel, kas asjad ikka peavad elus just niimoodi käima, aga no ma ka ei tea.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. märts 31, 2021, 7:49 p.l.

  Marveli kronoloogiast (äärepealt oleksk kirjutanud “koronoloogiast” – osal konkreetsete kangelaste filmidel aeg kattub, mille järgi sa neid järjestad?

  (omaette teema oleks veel siis, kui ka Marveli sarjad hulka võtta – “Agent Carter”, “Jessica Jones”, “Shieldi agentidest” rääkimata.)

  • Klari
   märts 31, 2021, 8:30 p.l.

   Ega ma ise ei järjestagi, ma guugeldasin 🙂

   Sarjad ma jätan hetkel kõrvale, sest neid ma pole ühtegi näinud ja ma ei hakka asja tarbetult keeruliseks ajama.

   • aprill 1, 2021, 10:18 e.l.

    ok. Kuigi “Agent Carter” ja “Jessica Jones” olid mõlemad head. Ma ütleks, et isegi paremad kui suur osa Marveli filme, ühel pulgal kõige paremate filmidega. Ilmselt tänu sellele, et seriaalis on võimalik karaktereid rahulikumalt arendada ja vbla tehti need kaks konkreetset seriaali ka veidi täiskasvanumale publikule, sest selliseid madistamisstseene, mille ajal tahaks edasi kerida (vaatan siinkohal kurjalt nt “Hulki” otsa), oli vähem, kui üldse

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: