Esileht > Uncategorized > Seiklused jätkuvad

Seiklused jätkuvad

Kirjeldasin ühes eelmises postituses, kuidas ma Nike maaletooja e-poest tellitud asjadega üht-ja teistpidi ebaõnnestusin, aga ega see ei olnud muide veel kõik. Sama kord tellisin ma veel ka elus esimest korda netist jalanõusid, sest nii odavad olid noh. Lausa nii odavad, et ma olin nõus neid e-poest tellima. Lootsin tõsiasjale, et ma olen nii palju igasuguseid Nike tosse elu sees kandnud, et no kui mööda siin ikka saab panna.

Kauba kohale jõudes selguski, et tossud, mille osas mul kõige suurem hirm oli, olid jumalast parajad ja riided, mille osas mul vähimatki kahtlust ei taibanud tekkida, olid siis vastavalt suured ja väikesed, mis siis, et täpselt seesama number, mida ma lademetes juba Nike riietest kandnud olen… mida iganes.

Tossud, hoolimata oma hästi valitud suurusnumbrist, osutusid tegelikult ikkagi sellisteks, et kui ma neid poes jalga oleks proovinud, siis ma arvatavasti neid ostnud ei oleks. Kunagi aastaid tagasi olen ma läbi jooksnud lausa kaks paari Revolution 2 mudelit, mis omal ajal mulle väga meeldisid, sest need olid pehmed, kerged ja mugavad. Revolution 5 aga on miskipärast saanud suhteliselt jäiga talla, mis, nagu selgus, mulle eriti ei meeldi. Olen ära harjunud Pegasuse pehmetel õhkpatjadel hõljumisega, mis muide ka tuli paraja šokina pärast seda, kui ma tükk aega samuti võrdlemisi jäiga Asicsi mudeliga olin jooksnud (ma enam ei mäleta, mis need olid, Gel DS something-something?) Aga Asicsi jäikus oli teistmoodi ja meeldis mulle rohkem. Lisaks on need Revolution 5-d mulle liiga laiad, hoolimata tihti kõlavatest väidetest, et Nike liist on reeglina kitsas… aga mul on ka ebanormaalselt kitsas jalg, mulle on kõik maailma jalanõud laiad.

Jäik jalats ei ole muidugi halb asi, ma kannan jõusaalis (kui need lahti juhtuvad olema) Nike Metcon 4, mis sileda põranda peal lausa kõpsub, aga iseenesestmõistetavalt ei lähe ma nendega jooksma, ehkki väidetavalt nendega saaks lühikest distantsi joosta. Ma tean neid crossfittereid küll, nende jooks on üks miil. Heal juhul. Asjade tõstmiseks ma armastan Metcone väga. Mis pani mind mõtlema, et äkki kannatab ka neid Revolutioneid jõusaalis kanda (kui need kunagi juhtumisi jälle lahti tehakse), aga teisalt on need ikkagi mulle veits laiad ja minus tekitab ebamugavust mõte, et ma peaks selliste jalatsitega kükki vms tegema.

Siit moraal, internetist asjade tellimine on seotud teatava riskiga.

Täna sain kätte järjekordse paki ikka sealtsamast Nike maaletooja e-poest (why am I like this) ja suur oli mu üllatus, kui ma avastasin, et need Nike Pro lühkarid, mis ma tellisin, olid tumesinist värvi… mis iseenesest oli päris hea üllatus, sest musta värvi Pro-sid on mul kaks paari (ma keeldun vastamast küsimusele, miks ma omast arust kolmandad juurde tellisin…) Õnneks olid parajad ka, nii et win-win. Küll aga huvitab mind nüüd, et kas seal e-poes olid pildi peal ka tumesinist värvi püksid ja ma lihtsalt ei pööranud värvile erilist tähelepanu või mis…

Postitus sobib lõpetada märkusega, et see seljakott, mis ma tellisin, oli täpselt samasugune, kui ma eeldasin.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: