Esileht > Uncategorized > Kiibitud

Kiibitud

Neljapäeval, 13.05 avanes see suurepärane võimalus 40+ isikutel end kiibistamise järjekorda panna. Ussirohtu miskipärast ei anta, ma ei tea miks? Võiks ju. Tegelikult on kiipidega ka pahasti – kogu maailmas on elektroonikakomponentide saadavus turul väga halb ja problemaatiline ja tarneajad väga pikad, nii et ma ei tea, kas ikka saab nõuetekohaselt kiibistatud või mitte. Elektroonikakomponentide turuseis on tõesti väga halb, seda osa lausest võite uskuda, muu osas peate ise otsustama. Tegelikult ma muidugi räägin koroonaviiruse vastasest vaktsiinist. Kuigi kiipide jutt on hakanud juba kuidagi ära vajuma, praegu on kuum teema hoopis ogavalgu kiirgamine. Ma siiralt loodan, et keegi teeb uurimustöö erinevatest uhhuu-teooriatest, mis käesoleva pandeemiaga seoses nii hoogsalt levivad, sest see on ikka next level. Ogavalgu kiirgamine… I don’t even.

Mina kui 40+ aasta jagu elukogemusega inimene olin digiloos toimuma hakkavaks valmistunud – ma olen aastaid idiootliku järjekindlusega püüdnud tuludeklaratsiooni esitada esimesel päeval ja see pole mul kunagi õnnestunud, seega ma tean, mida tähendab veebiportaali suletud uks. Ärkasin neljapäeva hommikul kell viis. (Päriselt.) Digiregistratuuris polnud peale minu vist kedagi, igatahes mingeid järjekordi ma ei täheldanud. Küll aga agoniseerisin ma päris mitu head minutit tohutute valikuvõimaluste üle – milline vaktsiin? Mis päev? Mis kellaaeg? APPI! Mulle meeldib rohkem, kui mulle öeldakse, mis ajal ja kus ma pean olema. Eks ma siis valisin omale vaktsiini (Pfizeri), aja (laupäeva pealelõunaks) ja läksin magama tagasi. Paar tundi hiljem oli juba meedias lugeda, kui tohutu ootejärjekord digiregistratuuris on, kümme tuhat inimest ja nii. Meediakära jagus mitmeks päevaks. Can’t relate.

Süstimine laupäeva pealelõunal oli muidugi täiesti ebahuvitav, millest pole midagi rääkida. Nõelad minus mingeid emotsioone ei tekita, ma olen lasknud ennast korduvalt tätoveerida, augustada ja mulgustada ja ma olin kümme aastat järjest stabiilselt doonor. Üks lihasesüst pole selle kõrval midagi märkimisväärset. Küll aga on aga naljakas see, et ma lasen kõik vaktsiinisüstid alati teha vasakusse õlavarde, mille peal mul ilutseb tätoveering ja see ajab süstijad alati segadusse, et KUHU see nõel siis nüüd täpselt torgata.

Läksin koju tagasi ja jäin kõrvatoimeid ootama. Kahjuks pole ka nende kohta midagi eriti huvitavat rääkida – õlavars jäi valusaks, nagu vaktsiinisüstiga ikka. Öösel ärkasin kell pool kolm selle peale, et pea valutas, aga kuna mul valutab pea väga tihti, siis ma ei oska seda otseselt vaktsiini kõrvatoimeks lugeda. Teisalt läks see peavalu ibuprofeeni peale kohe täielikult ära, mida mu tavapäraste peavalude kohta sugugi öelda ei saa, nii et mine tea. Pühapäev oli nagu pühapäev ikka.

Nii et suht sündmustevaene oli see lugu, isegi eriti head blogipostitust ei saanud. Samas mitte midagi muud huvitavat mu elus ka toimu, nii et abiks seegi raskel ajal.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. Xavi
  mai 18, 2021, 1:37 p.l.

  Mis kiirgamine… Ogavalgu ogad lõhuvad su veresooned ära ja ongi mäng läbi. Hakka juba endale testamenti tegema!
  Oled üldse elus veel või?

  • Klari
   mai 18, 2021, 2:16 p.l.

   Viie aasta pärast alles pidi kõik sussid püsti viskama, aega on selle kiire asjaga!

   • Xavi
    mai 18, 2021, 2:31 p.l.

    Aa, siis küll. Viie aastaga jõuab kõrgkooli läbi käia või muusikariista selgeks õppida või lapse saada… Viis aastat on pikk aeg.

 2. mai 26, 2021, 1:11 e.l.

  A ilma naljata, osa vaktsiinivastaseid olevat hakanud otsima abi maskidelt ja distantseerumiselt, et end vaktsiinivalkude vastu kaitsta:

  https://www.vice.com/en/article/88nnwg/anti-maskers-ready-to-start-maskingto-protect-themselves-from-the-vaccinated

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: