Esileht > Uncategorized > Juba juuni

Juba juuni

Suvi on konkurentsitult mu lemmikaastaaeg (ülejäänud ma olen nõus ära kannatama selle teadmise nimel, et suvi tuleb) ja paradoksaalsel moel kestab see nii lühikest aega, et ma iga kord ei pane tähelegi, enne kui see juba läbi on. Ma jõuan umbes jaanipäeva paiku imestada, et puud on lehte läinud ja siis järgmisel hetkel on enamvähem lumi maas. No mis teha.

Õnneks on ilmad hakanud jälle natukene mingit suvelaadset toodangut väljastama, vahepeal oli kogu aeg stabiilselt nii külm, et lihtsalt õudne. Teisalt on jällegi soojade ilmadega päevakorda kerkinud vähemate riiete kandmine ja nüüd ma üritan jõusaalis veel päästa mis päästa annab. Muidugi ei anna seal enam midagi päästa, aga ma ei loobu unistusest, et äkki kasvavad minulegi kunagi mingisugused lihased. Unistamine on teadupärast tasuta.

Jooksin maikuus kaks virtuaalvõistlust, mis pole kaugeltki mu lemmiktegevus maailmas ja ma ausalt loodan, et ma ei pea seda enam mitte kunagi tegema. Lahendus oleks end mitte enam igasugu võistlustele kirja panna, mõistagi.

Muus osas… ma ei teagi. Nagu me juba aastaid teame, siis on keeruline blogida, kui mitte midagi ei tee.

Netflixi tuli eelmisel reedel “Word Of Honor” ja taaskord ei ole Netflix pettumust valmistanud oma homeeriliselt idiootsete tõlkepärlitega (tasub tähele panna, et ma ei oska endiselt mandariini keelt, seega ma ei oska tõlget hinnata, aga ma ei ole päris loll ja ma saan aru, kui subtiitritesse kirjutatakse tegelaste nimed nii, et johhaidii – sest ma olen seda seriaali juba korra vaadanud teisest keskkonnast ja oluliselt parema kultuuritundliku tõlkega). Eriti naljakas on veel ka see, et esimest korda seda sarja vaadates ei saanud ma sündmustikust absoluutselt MITTE midagi aru kuni lõpuni ja ma vist ei pööranud sellele ka suuremat tähelepanu – ja nüüd teist korda vaadates on mul kogu aeg üks ahhaa-elamus teise otsa 😀

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: