Esileht > Uncategorized > Aga mis muud?

Aga mis muud?

Mõtlesin, et kirjutaks lisaks trennitegemisele ka miskit, aga ega mul ausalt öeldes midagi kirjutada ei ole.

Käisin nädalavahetusel Lahemaal, näiteks. Samas ei olnud seal eriti midagi ägedat, sest mida ägedat saaks olla kaks päeva metsa vahel autoga ringisõitmises? Eks merd muidugi oli ka, aga vaadake, ma olen pärnakas, meri ei ületa mu jaoks uudise künnist. Eriti humoorikas muidugi oli see, et kahe päeva jooksul ujumas käia ei õnnestunud kordagi. Ükskord olime äärepealt juba Võsu randa minemas, aga kuna seal polnud võimalik kuhugi autot parkida, siis jäi see üritus ära ja sõitsime aga taas autoga edasi.

Juminda, ma arvan.

Ilmad on jätkuvalt palavad, mis, ma saan aru, ei meeldi paljudele, aga mina olen rahul. Kui ma muidugi just parasjagu jooksma ei pea, aga see on väike mure. Niikuinii saab hiljemalt oktoobriks see kuumalaine läbi, selle peale võin ma mürki võtta.

Kohe varsti saab mul Netflixist ka teist korda “Word Of Honor” ära vaadatud ja mõtlen juba, et mis ma siis järgmiseks vaatama hakkan. Kolmandat tiiru vist kohe tegema ei hakka, kuigi ma pean tunnistama, et teist korda vaadates on kohe palju parem, kui esimest korda – ma nimelt saan süžeest aru 😀 Netflixis hetke rohkem selliseid Hiina seriaale pole, mis mulle otseselt huvi pakuksid, nii et ma vist hakkan Vikist vaatama “Nirvana In Fire”, mis on enamvähem kõige kuulsam Hiina seriaal üleüldse.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: