Esileht > Uncategorized > Mis põrandal viga on?

Mis põrandal viga on?

september 13, 2021 Lisa kommentaar Go to comments

Ma olen käinud erinevates jõusaalides nüüdseks juba omajagu aastaid ja olen seal näinud kõiksugu põnevaid nähtusi ja inimesi, keda vähegi ette võiks kujutada. Sellegipoolest ma ei arva, et ma nüüdseks olen kõike näinud – sellisest arvamusest on mind edukalt vabastanud minu pea kahekümneaastane töökogemus suures tootmisettevõttes. Iga kord, kui mulle tundub, et nüüd olen ma küll kõike näinud, suudan ma alati taas üllatuda. Mis on ju tore, kui elu ja mõõtmatult lai issanda loomaaed ikka veel üllatusi pakuvad.

Jõusaali juurde tagasi tulles olen ma viimasel ajal aru saanud sellest, et ma ilmselt olen ise ka üks näide sellest suurest ja laiast issanda loomaaiast, ja kindlasti keegi vaatab, et ma olen ikka mega kummaline. Nimelt olen ma enamvähem ainukene inimene maailmas, kes tuleb jõusaali ja asetab oma kaasasolevad asjad põrandale. Jah, ma panen oma asjad põrandale maha ja ei, nendega ei ole siiani absoluutselt mitte midagi juhtunud. Mis nendega peaks juhtuma? Ma ei tea, ausalt. Võibolla ma peaksin seda küsima kõikide teiste jõusaali külastajate käest, kes oma asjad panevad pinkidele ja treeningvahenditele, mida nad isegi ei kasuta. Eriti kõvad mehed panevad veel mitmele pingile või vahendile ka.

Mugav oleks muidugi elada niimoodi, et midagi kaasas tassima üldse ei peakski, aga mina niimoodi ei oska. Mul on jõusaalis kaasas joogipudel, telefon ja seljakott, mille sees on näiteks kõrvaklappide karp, treeningpäevik, väike käterätik, tõste… hmm, gripid, talk, ilmselt mingi kummilint ja võibolla midagi veel (ilmselgelt ma päris täpselt ei tea, mis seal kotis on, aga ma kinnitan teile, et need kõik on äärmiselt vajalikud :D) Need asjad ma asetan absoluutselt ilma igasuguste probleemideta täiesti vabalt põrandale, kui ma mingit harjutust teen ja ma pole mitte iialgi elus näiteks oma telefonile hantlit peale kukutanud või mida iganes. Aga rõhuv enamus teisi inimesi panevad oma pudelid ja telefonid mingite treeningvahendite peale ja see on… tüütu. Eriti kui nad neid vahendeid tõesti mitte kunagi kasutama ei hakkagi, vaid lihtsalt neid riiulitena kasutavad.

Kas see on probleem? Ei, maailma mastaabis see ei ole probleem. Ja minu enda jaoks isiklikult see ka tegelikult ei ole probleem, sest kui ma tahan midagi kasutada ja ma näen, kelle asjad seal peal on, siis ma küsin, kas on OK, kui ma selle pingi/kasti/masina endale võtan. Kui ma näen, et kellegi asjad seisavad juba hulk aega ja ma isegi ei näe, et keegi seal läheduses on, siis ma tõstan need maha ja teen oma harjutuse ära. Aga lihtsalt… ma ise ei hõiva mitte iialgi jõusaalis mitte ainsatki objekti, mida ma praegu kohe kasutama ei hakka, ja ma nagu eeldaks sama viisakat tegutsemist ka teiste poolt, aga samas ma tean, et ma ei eelda tegelikult inimestelt mitte midagi, sest pole mõtet. Aga ikkagi, mis siis põrandal viga on? Kas inimesi kasvatatakse nii, et põrandale asju ei panda või milles sellise tegevuse sügavam põhjus võiks olla?

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. E.
  september 13, 2021, 7:05 p.l.

  kui vaadelda issanda loomaaia esindajana isaslooma, siis tema märgistab. mehed vist niisamuti, aga riietega, kus sa muidu saad. variante võib veel olla, ebausu aabits, peatükk kolm, lõige kolm prim- kui asjad põrandale paned, laskvat need jalga. rahaga igatahes pidi nii olema kui koti põrandale paned.

 2. september 13, 2021, 10:11 p.l.

  No osa lihtsalt peab laiutama, kusiganes nad siis ka ei viibi – bussis, kinos, jõuksis jms. Kusjuures, omaette tüübid on veel need, kes niisama puhkavad nt mõne vaba pingi või seadme peal, mida nad trenni tegemiseks ei kasuta. Noh et ühe pingi peal rebib kangi suruda ja teise peal istub niisama settide vahel ja rullib telefonis… #tuletaevasappi

  • Klari
   september 14, 2021, 7:26 e.l.

   Oo jaa, need pingisoojendajad on ka toredad. Neist veel toredamad on kolme-neljaliikmelised seltskonnad, kellest üks teeb harjutust ja ülejäänud istuvad kõikidel lähedalasuvatel masinatel niisama.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: