Esileht > Uncategorized > Varude vajalikkusest

Varude vajalikkusest

september 27, 2021 Lisa kommentaar Go to comments

Ritsikul on tihtipeale mure sellega, et kõrvaklapid ununevad koju ja see tähendab, et bussiga Tartusse sõites peab Elmari raadiot kuulama. Mis muidugi ongi küllaltki kole kogemus, ma kujutan ette.

Ma võiks ennast kiita ja patsutada, et mul küll kunagi kõrvaklapid koju ei unune, aga noh, esiteks sõidan ma üliharva bussiga ja teiseks võib see needus ka mind tabada, miski pole välistatud… Aga eile käisin ma jõusaalis ja ehkki mul on ühed kõrvaklapid, mis mul permanentselt trennikotis elavadki, siis sellest ei piisanud. Vasak klapp hakkas hakkima ja kuna see ajas mind absoluutselt hulluks, siis ma võtsin klapid ära. Muide, miks kõrvaklappidel alati just vasak klapp esimesena läbi läheb? Ma olen elu jooksul läbi pidanud lugematu arvu kõrvaklappe ja mitte kunagi pole esimesena katki läinud parempoolne klapp. Nii ettenägelik ma kahjuks ei olnud, et mul oleks mitu paari kõrvaklappe kaasas olnud, ehkki aeg-ajalt juhtub ka seda. Niisiis pidin trenni tegema jõusaali helitausta saatel. Iseenesest polnudki see väga hull, sest pühapäeva hommik oli, rahvast oli vähe ja keegi ei lobisenud (ma absoluutselt ei talu mingite suvaliste inimeste jutuajamise pealtkuulmist). Kõlaritest ja telekatest mängis kodumaine muusikakanal MyHits, mis on tore, mulle see kanal meeldib (vajab süvaanalüüsi, miks mulle meeldib muukeelne popmuusika ja mitte eestikeelne, ma tõesti ei tea seda). Aga. Telekanalil on arusaadavalt ka reklaamid. Ja varsti on valimised. Mis toob mind järgneva küsimuseni.

Mitu EKRE reklaami tunni aja sees on normaalne?

Minu isiklik eelistus oleks mitte ühtegi, aga kahjuks oli neid kuus.

Üks Keskerakonna reklaam oli ka. Teiste erakondade omi mitte ühtegi.

Parlanksi ei ollagi.

Siit moraal – trennikotis peavad olema ka varukõrvaklapid, kui sa ei taha tunni aja jooksul kuulata kuut EKRE valimisreklaami.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. september 29, 2021, 8:33 e.l.

  Päris huvitav. Mul on elu jooksul olnud vist neli paari kõrvakappe. Kahed Sennheiserid (mis on ka hetkel peas), ühed väga naljakad sinised ja karvased Pioneerid ja ühed Bosed (samasugused nagu need, mis on lennukis kõigil peas, aga ilma aktiivse mürasummutuseta, ostsin veel New Yorkist mingist audiopoest ja pärast kolleegid hurjutasid, et 300-dollarilised klapid on odav kräpp ja ma peaks häbenema). Kõik on reaalselt ära lagunenud ülekasutuse kätte.

  Aga et ma kannaks kaasas kahte paari kõrvaklappe – mmm… hmm.

  • Klari
   september 29, 2021, 9:11 e.l.

   Noh, ega mu miljonitest kõrvaklappidest kõik ei ole katki ka läinud, enamiku ma tegelikult olen niisama ära visanud. Ma kasutan kõrvaklappe 90% trennis ja 10% niisama liikudes ja see seab klappidele teatavad väga spetsiifilised tingimused, mille täitumisest saab teada siis, kui klappe reaalselt kasutada. Seda tendentsi teades ma muidugi kalleid klappe keeldun ostmast.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: