Esileht > Uncategorized > Helinälg

Helinälg

september 30, 2021 Lisa kommentaar Go to comments

Eelmise postituse järjeks pean ütlema, et sain Eurovisiooni võitnud bändi kontserdi pileti siiski ostetud hoolimata Piletilevi serveri agooniast (mis ületas isegi meediaväljaannete uudise künnist).

Kahjuks pean seda ka ütlema, et ma suhtun igasuguste kontserdite toimumisse endiselt väga suure reservatsiooniga, sest neid tühistatakse ja lükatakse edasi tihedamini, kui ma suudan järge pidada. Mul on juba mitmeid aastaid ootel mitmeid pileteid, mille kohta mul on telefonis meeldetuletused, et ma aeg-ajalt vaataksin kuskilt järgi, kas tuurid toimuvad ja bändid tulevad. Siiani pole veel ükski tulnud, ütleme nii. Ega mul enam head ülevaadet ei ole, mis sündmused toimuvad ja millal. Nalja saaks, kui ma mõne mitu korda edasi lükatud kontserdi lihtlabaselt ära unustaks…

Aga noh, lootus sureb viimasena.

Ma käisin laupäeva õhtul Pärnus Valgusfestivalil ja olin pehmelt öeldes šokeeritud, sest ma polnud juba mitu aastat nii palju inimesi korraga näinud. Rahvamassid olid muljetavaldavad ja korraks tekkis isegi nagu tunne, et maailm on normaalne. Viimasena käisin vaatamas Vallikäärus, kuidas bänd mängis ja umbes minutiks tekkis hetk, kus valgus ja heli tekitasid mu ajus tühjuse. See oli uskumatu tunne, mida ma pole tundnud juba kaua aega – ma vaevlen kogu oma ärkveoleku selle käes, et mu pea sees on kohutav lärm ja segadus, ja ma ei tea, kas ma peaks õppima mediteerima või mis ma peaks tegema, et see jube kaos kuidagi kontrolli alla saada. Tore oleks vahelduseks mõnigi mõte lõpuni mõelda, isegi kui ma lihtlabasest keskendumisest isegi veel ei unista. Asi on läinud nii hulluks, et mul on piinlik inimestega rääkida – ma võin ju lauset alustada, aga ma ei garanteeri, et see lõpetatud ka saab. Aga vot see hetkeline tühjus mu peas, kus ausõna MITTE ÜHTEGI mõtet ei olnud peale valguse ja valju heli ülestimulatsiooni… ohh, see oli hea.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. oktoober 1, 2021, 12:44 p.l.

  Jaa!!! Tahaks ka muusikat… Aga käisin Jazzkaarel ja oli korraga tore ja imelik. Mis mõttes ma olen nende pilli mängivate ja laulvate tüüpidega SAMAS TOAS? Ja et siin lisaks veel mitu inimest? Uskumatult veider. 🙂

  • Klari
   oktoober 1, 2021, 1:11 p.l.

   Samas tundus väga lootusrikas, et Maneskini kontsert müüdi välja momentaalselt (nii eelmüügi kui tavamüügi piletid) vaatamata Piletilevi serveri korduvale kokkukukkumisele. Ma pole Eestis kunagi varem midagi sellist kogenud.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: