Esileht > Uncategorized > Mul on jälle küsimusi

Mul on jälle küsimusi

Spordiklubi riietusruumis on 100 (sada) kappi. Umbes kümmekond neist on hõivatud, tabalukud ees. Millise kapi trenni tulles riietusruumis valid?

a) hõivatud kapist eemal

b) täpselt hõivatud kapi kõrval

Kui sa valisid variandi b, siis palun selgita, MIKS???

Küsimus on muidugi enamalt jaolt niisama pateetiline väljaelamis-röögatus, sest vaevalt et ma siia adekvaatset põhjendatud vastust saan päris inimeselt, kes niimoodi toimib. Aga samas, iial ei või teada, elu on täis üllatusi, näiteks on mul uus lemmikbänd, kellest ma olen hullumiseni vaimustuses, ja see bänd on Eurovisiooni võitja… (ma olen kogu oma teadliku elu Eurovisioonil kõlavat muusikat jälestanud mõningate üksikute eranditega, see on nüüd siis väga suur erand, ma järeldan).

Aga jah, selle kapiteema juurde tagasi tulles, ma lihtsalt ei saa aru, miks nad nii teevad. Muidu mind absoluutselt ei huvitaks, aga vahel õnnestub näiteks trenni lõpetades ajastada end täpselt sellisele hetkele, et lähed oma kapi juurde ja kõrvalkappi on keegi just sisse kolimas, terve elamine sinu kapi ette laiali laotatud. Why. Whyyyyyyyyy.

Ärge saage minust valesti aru, mulle väga meeldib jõusaalis käia ja trenni teha, mu ainus probleem on need teised inimesed, noh.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. oktoober 21, 2021, 8:33 p.l.

  Huvitav, kas eestlased või keegi muu?

  sest ma olen kuulnud, et mõnes kultuuris on nt kohvikus ebaviisakas minna hõivatud lauast kõige kaugemasse lauda. Või bussis ebaviisakas istuda hõivamata tooli kõrvale, mitte inimese kõrvale. Umbes “siis ma annan ju mõista, et ta on mulle ebameeldiv”.

  • Klari
   oktoober 21, 2021, 8:36 p.l.

   Nii ja naa. Ma tean, et venelastel on komme “võtta järjest täis”, aga on eestlasi ka, kes nii teevad.

 2. oktoober 22, 2021, 8:51 e.l.

  Mingi loogika selles on. Tabalukuga kapi kasutaja on trennis. Kui ära riietun ja trenni lähen, siis tulen tagasi 1,5h pärast. Selle ajaga on tabalikuga kapi kasutaja oma trenni jõudnud ära teha ja lahkub enne kui ma uuesti riietuma jõuan.

  Tegelikult on see muidugi pisut random, kuidas need trenni alguse- ja lõpuajad kokku satuvad ja isegi parima tahtmise juures võib juhtuda, et mingi kapirivi juures tekib tõsine tunglemine.

  • Klari
   oktoober 22, 2021, 9:51 p.l.

   Ma peaaegu saaks sellest loogikast aru, aga ma ei suuda mõista, mille poolest see on parem kui võtta vaba kapp kuskil hõivatud kappidest eemal (sest 90% kappidest on vabad, valikut on).

 3. E.
  oktoober 24, 2021, 9:55 p.l.

  Tüüp on alati selle numbriga kapis äkki?

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: