Esileht > Uncategorized > Nädalavahetus nii mina, et johhaidii

Nädalavahetus nii mina, et johhaidii

Kaks märksõna, mis mu peamisi huvialasid väga hästi kokku võtavad: rockfestival ja jooksuvõistlus. Täpselt sellises järjekorras. Ärge seda kodus järele proovige.

Mul muidugi oli hea plaan, et võtame selle rockifestivali niimoodi tagasihoidlikult, sest et noh, järgmine päev vaja jooksma minna ja nii… aga see plaan kukkus läbi esimese džinntooniku poole pealt. Ma ei tea, miks ma midagi muud üldse arvasin, teades imehästi, et kaks džinntoonikut ongi mu absoluutne piir 😀 Eriti kui neid džinntoonikuid tehakse nii vaba käega kui laupäeva õhtul seal baaris.

Ühesõnaga rockfestival sisaldas endas olukorra kohaselt käitumist, mille tulemusena on mul hääl ära, kael valus ja kõrvad siiani lukus. Häälepaelte jäädava vigastuse sain ma analoogses situatsioonis juba aastaid tagasi, nii et siin pole midagi uut. Miks kael kange on, seda ma päris täpselt ei tea, sest ega ma nüüd siis nii hoogsalt ka ei headbanginud. Kõrvade lukus olemises ma oskan süüdistada ainult väga halba heli, milles omakorda ma ei oska süüdistada muud kui saali halba akustikat. Võibolla helimeest ka veits.

Aga muidu oli tore. See oli tegelt eriti tore, et viiest bändist olid kõik täitsa eri stiilide esindajad. Siis oli väga tore veel see, et ma elus esimest korda Huntat laivis nägin. Singer-Vinger muidugi on ka klassika, kusjuures mind paneb hämmastama see, et ma ei mäleta, et ma iial elus oleks sihilikult iialgi Singer-Vingerit kuulanud, aga ma tean kõikide laulude sõnu peast. Kasvatus, ilmselt.

Avastasin ka oma telefonist uue äratuse kellaajaks 02:17. Mul pole vähimatki aimu, mis põhjusel see seal olla võis. Kindlasti puudub mul igasugune mälestus sellest, et ma oleks midagi sellist oma telefoni pannud. Mis muidugi pole suurem asi vabandus, aga noh.

Džinni kui sellise kiituseks peab alati ütlema, et järgnevad hommikud on kümnetes kordades meeldivamad kui mistahes muu alkoholiga. Kui te olete nagu mina, ei kanna kopika eestki ja põete tapvaid pohmelle, siis soovitan soojalt džinntoonikute konsumeerimisele üle minna. Pole tänu väärt.

Pühapäeva lõunase Rannajooksu stardiks mul seega rohkem muresid ei olnud, kui et ma ei viitsinud joosta ja jalad olid eelmisest õhtust kole väsinud. Okei, distantsi vältel muidugi selgus, et isegi kui ma viitsiks joosta, siis ega ikka ei jõuaks ka, aga õnneks ma olin sellega ette arvestanud, et ma ilmselt ei ole see kõige värskem võistleja seal rajal. Muidu on sportlastel ikka kehvavõitu soorituseks vabandusi igasuguseid tuua, küll pole vorm õigeks hetkeks realiseerunud ja küll on muud hädad, aga ma ei saa seekord muud süüdistada kui eelmisel õhtul konsumeeritud alkoholi, magamata ööd ja seda lavaesist, mis polnud küll moshpit, aga oli… midagi. 😀

Ma kirjutan seda postitust pühapäeva õhtul, aga ma ei saaks öelda, et mu aju päriselt veel tööle oleks hakanud, nii et ma vabandan, kui see pole parim kirjutis mu elus.

Vähemalt on nüüd see kogemus ka olemas, et kõigepealt jood ja rokid ja siis järgmine päev lähed oma aruga jooksuvõistlustele. Ma loodan, et ma ei pea enam eriti neid kahte asja sellises järjekorras kahe päeva sees tegema. Väsitav oli. 😀

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. oktoober 26, 2021, 8:39 e.l.

  Näiteks Saaremaa kolme päeva jooks on põhimõtteliselt analoogne üritus. Lihtsalt nii teine kui kolmas päev tuleb samal moel peojärgselt vastu pidada. Ja distants on mõlemal päeval pikem (16km). Ilmselt edasijõudnute võistlus.

  • Klari
   oktoober 26, 2021, 8:43 e.l.

   Võibolla ma pole muude pidutsemise vormidega eriti kursis (mis võibolla, loomulikult ma ei ole), aga rockifestivalid ja tavalisedki kontserdid on füüsiliselt päris kurnavad. Mul oli öösel kella üheks juba 50% päeva aktiivsusest täis.

   Kuigi kui ma nüüd mõtlen, siis muudel pidudel vist ka inimesed… tantsivad ja värki? Ei? Ma ei tea, pole kogemust.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: