Esileht > Uncategorized > Laupäev. Pealkirjata.

Laupäev. Pealkirjata.

Ma ei tea, kas keegi on veel selline kofeiinistatud suhkruvabade karastusjookide fänn nagu mina, aga juhul kui keegi on, siis selle uue orange vanilla Coca-Cola võite küll rahumeeli ostmata jätta, sest see maitseb nagu… ma ei tea, misasi. Igal juhul ei ole see ei orange ega vanilla. Ega ka mitte Coca-Cola.

Kui ma nüüd mõtlen, kas mulle üldse kunagi mõni special maitsega coca on meeldinud, siis ma kohe ei teagi. Kirsi oma oli vanasti päris hea, aga seda polnud zero versiooni ja seega ma vist olen seda ainult korra proovinud. Kaneeliga oli küll päris huvitav, vastupidiselt mu suurele eelarvamusele. Kaneel on mu jaoks samasugune kummaline maitsenähtus nagu kohv. Kaneel ja kohv ise meeldivad väga, aga kaneeli- ja kohvimaitselised asjad on reeglina jubedad.

Oktoobri keskel L. sünnipäeval kiitlesin sõpradele, et ma pole alates jaanuarist 2020 mitte mingisuguseidki haigustunnuseid tundnud ning et kui ma peaks nüüd kogemata mingi nohu saama, siis ma ilmselt suren ära või midagi. Loomulikult sõnusin ma sellega oma elu ära, sest eelmise nädala lõpus ma just nimelt nohu saingi ja ehkki ma pole siiani veel ära surnud, siis see ellujäämine on ikka üsna üle noatera olnud, ma peaks mainima… Õudne mõeldagi, et vanasti mul oli ikka mitu korda aastas nohu. Ma mäletan isegi ühte aastat, kus ma olin reaalselt iga kuu haige. See oli päris ebameeldiv. Aga noh, lapsepõlvega võrreldes olen ma ikka üsna suure upgrade’i teinud, sest lapsena mul on näiteks kaks korda põskkoopaid loputatud, kui soovite, ma võin seda protseduuri detailselt kirjeldada.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: