Esileht > Uncategorized > Alternatiivmaailm vist

Alternatiivmaailm vist

Lugesin just meediast spordiklubide pöördumist valitsuse ja peaministri poole, et neil on rasked ajad ja toetust vaja. Mis iseenesest muidugi on õige, sest kui tõesti Eestis (ainsana Euroopas) puuduvad toetusmeetmed ettevõtetele sulgemiste tõttu, siis on ikka närune lugu küll.

Kulmu aga ajas kergitama see koht, et spordiklubides käivat nüüd nii vähe inimesi, et õudne.

Ma vist elan mingis alternatiivmaailmas, sest see jõusaal, kus mina käin, on rahvast täis. Neist enamus on, tõsi küll, koolilapsed ja täiskasvanud inimesi on tõesti väga vähe, aga no teismeline on ju ka inimene ometigi. Ma arvan. Isegi kui nende liikmemaksu maksavad võibolla ema ja isa.

Aga jah, see tohutu koolilaste invasioon on veits wtf küll. Kust nad nüüd kõik äkki tulnud on (sisesta klassikaline nali “kust tulevad lapsed”*) ja MIKS. Enne neid nimelt ei olnud. OK, ma saan aru, klubi kuumakse on 19 euri ja see on väga odav. Aga ikkagi. Neid on massiliselt.

Kange tahtmine on leida ka mingi selline jõusaal, kus väidetavalt väga vähe inimesi on, aga see tähendaks, et ma peaks ise ka rohkem maksma hakkama kui 19 euri kuus ja no kust ma leian sellise saali, kus on kaks tõstepõrandat ja enamus masinatest kahe-, kui mitte lausa kolmekordselt esindatud. Nutt ja hala.

k.

*Kust lapsed tulevad? Kui kotiga, siis koolist, kui ilma, siis lasteaiast.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. ritsik
  november 11, 2021, 5:40 p.l.

  Ma läksin ükskord pool 4 ja olin ka hämmingus koolilaste massidest.

 2. Nell
  november 12, 2021, 5:23 p.l.

  Ma olen kuulnud, et mõnes koolis kui kehalises ei käi siis pead mujal ise sportima… Kuigi ka oma spordiklubis avastasin eile lapsukeste invasiooni.

  • november 13, 2021, 4:08 e.l.

   oh, see tundub tglt väga hea kontseptsioon – kui laps juba teeb mingit toredat liikumistrenni, siis pole vaja talle liikumist koolikehalisega vastikuks teha. Kuigi koolis, mis nii toredate mõtete peale tuleb, ei ole äkki isegi kooli kehaline vastik.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: