Esileht > Uncategorized > Kas see on kahepalgelisus?

Kas see on kahepalgelisus?

Vaatasin pühapäeva hilisõhtul Ungaris toimuvat MTV EMA auhindade jagamist, mis ühest küljest pani mind aru saama, kui palju on popmuusikas mulle täiesti tundmatut ja teisalt pakkus vähevõitu üllatusi jms.

No ja siis need moraalistandardid.

Parima rockartisti auhinna võitis Måneskin. Ma rõõmustasin, ma olen väga suur Måneskini fänn.

Auhinna üleandmise taustaks mängis “I Wanna Be Your Slave” (jumal tänatud, et mitte “Beggin'”), kus oli ära tsenseeritud rida “I wanna be your sex toy, I wanna be your teacher”. Samal ajal kõndis laulja Damiano lavale, seljas miski, mida ma oskan klassifitseerida ainult naiste aluspesuks. Seal oli pitsi ja nahka ja trippidega võrksukad ja ülepõlve läikivad kõrgete kontstega saapad ja eriti palju muud ei olnudki. Muidu kicking outfit, kiidan heaks, ainult et ülejäänud bänd oli väga luksuslikult riides, üldmulje oli tasakaalust väljas. Ma olen ka suur võrdsuse ja võrdõiguslikkuse fänn ja ma olen 100% seda meelt, et riietel ei ole sugu, tegelikult. Lisaks ma ei salli laulusõnade tsenseerimist mistahes kontekstis. See on nii… arusaamatu mu jaoks. Ja ometi seda nii laialdaselt tehakse, isegi muidu nii vabameelsel auhinnagalal, kus ühe itaallase võrksukad kedagi kulmu kergitama ei pane ja kus LGBTQ+ auhindu eraldi välja jagatakse. Ja nad tsenseerivad ära sõnapaari “sex toy”. Pfft. Või ma ei tea, valinud laulust mõni tsenseerimist mittevajav rida lihtsalt. See mängis niikuinii mingi kakskümmend sekundit.

Allolevas videos on ka üks strateegiline paus sees, samas tuleb tunnistada, et otseülekandes olid kõik sõnad olemas, ka f-tähega.

(postituse lühikokkuvõte – võrksukad hea, tsensuur halb) 😀

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. november 16, 2021, 12:03 e.l.

    Minu arust on need erinevad kostüümid umbes samamoodi erinevad nagu dr Frank.N.Furteri ja tema Transilvaania planeedilt pärit kaaskonna kostüümid “Rocky Horror Picture Show” esimeses pooles (“Sweet Transvestite” ja sellele järgnev) või finaalis Franki vs Riff Raffi ja Magenta kostüümid (“I’m Going Home”).

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: