Esileht > Uncategorized > Põhjused ja tagajärjed ja nende omavaheline seotus

Põhjused ja tagajärjed ja nende omavaheline seotus

Ostsin eile uue telefoni. Jõudsin õhtul koju ja hakkasin õrnusest värisevate kätega seda pakendist välja võtma ja samal hetkel tabas mind see asi, mida migreenikud nimetavad auraks, aga mina ei oska seda kuidagi nimetada, sest mul nagu migreeni ei esine. Igatahes tähendab see seda, et mu vaateväljas sähvivad kristalset struktuuri meenutavad säbrud ja ma sõna otseses mõttes ei näe mitte midagi, mis eeldab pilgu fokusseerimist.

Ilmselgelt on tegemist 5G mõjuga ning Apple ülemaailmse vandenõuga ja kindlasti millegagi veel, mille peale ma ilmselt ise ei tulegi, võimalik, et asjasse on seotud erinevad vibratsioonid ja sagedused, millele mu maine keha püüdis ümber häälestuda, et liituda selle zombiehordide massiga, kes lähitulevikus kõik kindlasti ka massiliselt surema hakkavad. Kuna ma olen ka vaktsineeritud, siis ma ei näe siin muud võimalust, kui et see kiip hakkas nüüd tööle või midagi. Ja ma polnud selleks ajaks seda uut telefoni jõudnud veel sissegi lülitada!

Kuna ma tean, et iroonia ja sarkasm ei kandu internetis iga kord hästi üle, siis ma täpsustan, et see ülalolev lõik oli nali. Jah, ma sain aurahoo täpselt telefoni lahtipakendamise hetkel, aga ma päriselt ei usu, et need kaks asja omavahel seotud on. Kahjuks on olemas üllatavalt suur hulk inimesi, kes täpselt selliseid seoseid luua suudavadki ja eriti kahju on sellest, et nad ei hoia oma teadmisi enda teada. Vanasti teadis ainult oma lähikondsed ja võibolla ka küla, kes loll on, aga nüüd teab terve maailm. O tempora, o mores ja needsinatsed teised sõnad.

Selle aura juurde tagasi tulles – ma just lugesin, et migreen võib olla ka ilma valuta, ainult auradega… ma olen eluaeg olnud vägagi staažikas ja rohkete kogemustega peavalutaja (rekord oli 11 päeva järjest, see võttis küll juba eluisu ära), aga ma olin siiani surmveendunud, et migreeni mul küll ei ole. Nüüd ma ei teagi. Mul on seda aurat varem ka esinenud, aga ma ei osanud sellest midagi arvata. Seda jama veel vaja.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. tom
  detsember 1, 2021, 9:07 p.l.

  Eriti meeldib mulle su postituses lõik:
  “Vanasti teadis ainult oma lähikondsed ja võibolla ka küla, kes loll on, aga nüüd teab terve maailm. O tempora, o mores ja needsinatsed teised sõnad.”

  Ma peaks kah varsti uue mobla saama, nii et valmistun ette ja tõmban fooliumimütsikese kõrvadeni 😉 Mingi lootus, et minust lähevad auraga seotud kõrvalnähud mööda, sest esiteks pole tegu õunakesega (ehkki mõlemad firmad üle 300 miljardi väärt) ja teiseks esineb peavalu või pigem uimast tunnet ülakorrusel haruharva kusjuures seost on suht lihtne leida kui eelmisel õhtul tarvitatud jookide koguse peale mõelda.

 2. Yxkb
  detsember 2, 2021, 9:50 e.l.

  Sellest migreeni aurast.
  Ma olin väga paanikas, kui esimest korda nii minuga juhtus. Hakkasin äkki nägema tekstis sõnadel vaid keskmisi tähti. Kirjutasin just poenimekirja ja äkki näen vaid keskmisi osasid just kirjutatud sõnadest. Ise tean samal ajal, et peavad terved sõnad olema. Vaatasin raamatukaant, kus on pealkiri ja nägin ainult pealkirja keskmist osa.
  Pärast tuli välja – migreeni aura. Mingit peavalu väga pärast ei olnudki.
  Aga samas see – ma tean, et peab olema rohkem tähti, kuidas ma neid ei näe – väga häiriv.
  Oma silm pidi kuningas olema veel…

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: