Esileht > Uncategorized > Kui nii tahaks nõu anda, aga ei saa

Kui nii tahaks nõu anda, aga ei saa

Ärkasin öösel kell 1 ilge lärtsumise (loe: koera haukumise) peale. Mul ei ole koera, aga osadel naabritel on. Olles eluaeg elanud eramajade piirkonnas, kus koerte haukumine on normaalne helitaust, ma tavaliselt sellele ei reageeri, aga see haukumine oli selline, noh… intensiivne ja ei tahtnud sugugi lakata. Vaatasin siis aknast välja, et miks naabri koer nüüd siis niimoodi lärmab, ja sattusin tunnistajaks väga sõjakale stseenile.

Tegemist polnud sugugi naabri koeraga, vaid ühe husky’ga, kelle elukohta ma ei tea, aga kes siinkandis aeg-ajalt hulgub. Intensiivse haukumise põhjustas üks kass, kes, küür seljas, täpselt meie autoväravas seisis. No ja siis see husky kargles seal ümber selle kassi ja haukus elu eest, ja kass susises niisama ja äigas aeg-ajalt käpaga. Vastasseis ei tundunud üheski suunas kuidagimoodi lahenevat ja ma hakkasin sellest ära tüdinema, sest kell oli siiski 1 öösel ja ma tahtsin edasi magada, aga lärm oli muljetavaldav. Kumbki pooltest ei kavatsenud konfliktist väljuda, ehkki lahendus oleks mu meelest olnud ilmselge – kass oleks vabalt võinud hüpata üle värava meie aeda ja sealt ükskõik kuhu edasi minna. Aga kus sa sellega. Ja ma ei saanud sellele kassile öelda ka, et kamoon, HÜPPA, sest ta poleks minust ju aru saanud!

Asi lahenes sellega, et husky lidus äkitselt mööda tänavat kuhugi minema (kauguses haukusid mingid koerad veel, ma ei tea, mida ta siis kuulis) ja kass jäi üksinda värava ette seisma. Hulka aega seisis. Nüüd ma ei saanud sellepärast edasi magada, et mul hakkas kassi pärast mure tekkima 😀 Aga kui ma kolmandat korda aknast välja vaatasin, siis ta oli ikka juba kuhugi ära läinud.

No ja siis oligi kell juba pool kaks ja ma sain edasi magada.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: