Esileht > Uncategorized > Mehed, ma olen teis pettunud

Mehed, ma olen teis pettunud

Ma ükskord varem vist mainisin, et Pärnu 24/7 Fitnessis käib pühapäeva hommikuti mingisugune terrorist. Juba kuid olen ma läinud pühapäeviti trenni ja leidnud ühelt tõsteplatvormilt vähemalt 150-kilose, aga vahel ka raskema kangi, kettad peal ja isegi lukud küljes. Tõstjat ennast ei kusagil. Ka muudel masinatel pahatihti suured raskused peale jäetud, enamalt jaolt seljatrenniga on seal tegemist olnud. Ma ei tea, millal see tore inimene seal treenib, kas pühapäeva varahommikuti või näiteks hoopis äkki laupäeva hilisõhtul, mina näen alati ainult raskusi. Selline klassikaline “sila jest, uma ne nada” tüüpi tegelane.

Täna ma aga olin väga pettunud, kangi ei olnudki platvormile jäetud, ehkki masinatel mõningaid raskusi ma peale laotuna täheldasin. Laisaks hakkab jääma?

Jõusaalis kehtib terve hulk kirjutatud ja kirjutamata reegleid, mis tegelikult taanduvad kõik väga lihtsale printsiibile – don’t be a dick. Ma ei tea, miks mõnedele inimestele on ületamatult raske panna asjad sinnasamasse tagasi, kust need võeti. Elementaarne viisakus mu meelest, ei? Vaata, äkki tahab keegi järgmine inimene veel seda masinat või kangi peale sind kasutada ja mis sa arvad, et ma viitsin selle kangi pealt sinu 150 kilo ära sikutada, ma ise kaalun 62 kilo, mul on oma aja ja energiaga targematki teha, kui täiesti ebavajalikku raskust niisama teisaldada. Kuigi ma olen siiani täheldanud, et seda kangi ei viitsi keegi teine ka kunagi tühjaks teha, see tavaliselt jääbki sinna platvormile niimoodi seisma.

Mul endal oli täna treeningplaanis kuue kordusega seeriad jõutõmbeid. Jeesus, ma ei mäleta, et ma oleks iial elus teinud jõutõmbeid nii pikki seeriaid, see on ju päris… väsitav 😀

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. jaanuar 17, 2022, 12:12 e.l.

    Jah, eks see reegel kehtib ka ujulas, roniseinal, suusarajal. Võiks kehtida ka tavalises (auto-) liikluses… Igal pool on võimalusi, kuidas imeväikese pingutusega teiste inimeste elu märksa mugavamaks teha. Enamasti kõik toimibki, aga mitte alati.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: