Esileht > Uncategorized > Kui valiks ikkagi tapamaja?

Kui valiks ikkagi tapamaja?

Ma muidu maandan stressi tavaliselt süües – suhkrut, mõistagi – aga täna hakkas mulle küll tunduma, et kui see kuramuse konteiner ükskord sealt Muuga sadamast laevaga välja sõidab, siis ma joon ennast täis. Muidugi ei suurtes kogustes šokolaadi söömine ega ka enda ennetavalt täisjoomine ei aita seda konteinerit kuidagi efektiivsemalt täita, ja ega see väljasõit ei saa ka mingil suvalisel hetkel toimuda, see peab toimuma väga konkreetsel päeval järgmisel nädalal. Õnneks on homme juba reede.

Muidugi see täisjoomine oleks selles osas ka kasutu tegevus, et ega see konteiner on alles algus ja kogu see roadshow peab järgmisel hetkel täie auruga ikka edasi minema.

Würthi kalendris on ka ikka alles veel seesama aprillikuu mees ees. Ma ei tea, miks, kas on siis ilusam mees kui maikuu oma või mis värk on.

Sain täna meili peale tööpakkumise, kus töökirjelduse üks osa oli muuhulgas uue tapamaja ehitamine ja arendamine, nii et mulle tundub, et mu praegune töökoht on selle kõrval ikka lust ja lillepidu. Püüan selle peale mõelda, kui jälle hullumas olen (nagu iga päev), et variant oleks osaleda ka tapamaja ehitusprotsessis. Samas ei saa välistada, et lähipäevade jooksul võib see veel hoopiski parema variandina tunduma hakata… aga no siis on mul ju see tööpakkumine endiselt meili peal olemas.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. KK
  mai 13, 2022, 11:01 e.l.

  Ma usun, et on stress, aga naljakas oli lugeda ka. Tapamajas on vist külm?

  • mai 13, 2022, 2:42 p.l.

   Vist on külm jah, aga samas oli vaja ainult selle tapamaja ehituse arendamist ja kontrollfunktsiooni.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: