Esileht > Uncategorized > Suur Vend jälgib

Suur Vend jälgib

Bill Gates teadupärast hoiab kõikidel maailma inimestel teraselt silma peal, ei ole erandiks osutunud minagi. Microsoft saatis mulle minu töise käitumise analüüsi.

Nagu… no shit, sherlock.

Ma ei tea, mis mind rohkem ärritab – kas see, et Microsoft mu kalendrit analüüsib või see, et ta seda mulle pärast nina alla hõõrub. Ma ei hakanud seda pildile croppima, aga allpool oli veel tekst stiilis “vaata, kas kõik need koosolekud on ikka vajalikud, äkki saab ilma ka”. Tead, pisipehme, ma pole neist mitte ainsatki ise organiseerinud.

Mul tekib nüüd endal ka küsimus, et kui töönädal on teoreetiliselt 40 tundi ja kui ma 35 sellest veedan koosolekutel, siis what the actual fuck. Õnneks ma kahtlustan, et siia alla lähevad kõik need ka, mis on mulle topelt bookitud ja millest ma siis ühe valin, sest korraga kahel koosolekul osaleda ei oska isegi mitte mina.

Täna mul on näiteks kalendris 14 koosolekukutset, neist 7 on omavahel kattuvad (mitte kõik korraga, aga nagu üleüldiselt). Aga mul jääb täna isegi lõuna söömiseks vaba auk, see on juba luksus!

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. KK
  juuni 20, 2022, 7:00 p.l.

  Järelikult kohalik IT laseb nii jälgida 🙂

 2. E.
  juuni 21, 2022, 9:33 e.l.

  hm, sellest teemast saaks korraliku õudusjutu…

 3. juuni 25, 2022, 12:34 e.l.

  Kui see 35 on õige, siis mul tekib sama küsimus mis Microsoftil. Sinu ülemusel peaks ka tekkima. Ja ei ole mingit vahet, kes korraldab, sina või keegi teine.

  Ehk – ma võiks vabalt olla Microsoftis see jublakas, kes on Exchange vms sisse selle oskuse sisse projekteerinud ja ehitanud.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: