Esileht > Uncategorized > Kuumablogi jätkuks

Kuumablogi jätkuks

Teate, kus praegu kõige palavam olla on? Juuksuris, selle kilematerjalist keebi all, kui su juukseid parasjagu föönitatakse ja sirgendatakse.

Ehk siis jah, käisin jälle juuksuris. Kuna ma käin juuksuris kaks korda aastas, siis on see iga kord äramärkimist väärt suursündmus. Iga kord lasen juuksed umbes kümme sentimeetrit lühemaks lõigata ja imetlen pärast, et oi kui ilus, võiksidki umbes sellises pikkuses olla, polegi rohkem üldse vaja. Siis ootamatult on jälle pool aastat mööda saanud, see kümme sentimeetrit on tagasi kasvanud ja ma saan jälle juuksurisse minna ja pärast imetleda. Lihtsa elu võlud.

(Ma ei tea, miks mu juuksed ja küüned nii kiiresti kasvavad. Juuste puhul see nii hull polegi, aga küünte puhul on mul küll tunne, et ma veedan suurema osa oma elust küüsi viilides ja lõigates ja need on ikka liiga pikad.)

Muud midagi targemat mul kahjuks kirjutada ei ole. Mõtlen, kas minna ujuma või on jõevesi liiga soe.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. juuni 29, 2022, 1:10 e.l.

    Juuksurikilet ei ole proovinud, aga ka mistahes katte, isegi õhukese lina all magada on palavavõitu. Ma nimetaksin praegust asja pehmeks mõnusaks soojalainekeseks. Niikuinii läheb nädala pärast vihmale ja kylmaks, niikaua tuleb, ee, nautida.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: