Esileht > Uncategorized > Kannatamatus

Kannatamatus

Kas 85 kilo on raske? Ma pean ütlema, et on küll, sest juba teist nädalat üritan ma jõutõmbes 85 kiloga teha kolme singlit (ehk siis nagu kolm seeriat nii, et igas seerias on üks kordus), aga ei eelmisel nädalal ega täna ei tulnud kolmas kordus enam üles. Maast lahti küll, aga mitte eriti kõrgele. Võibolla ma olen liiga kannatamatu ja grindiks selle ikka üles ära ka, aga no ma ei tea. Igatahes tekitab see minus juba mõnevõrra frustratsiooni, mida ma üritan küll mõistusega kontrolli alla hoida, aga ma olen tõepoolest väga kannatamatu ja kärsitu inimene ja minus tekitavad igasugu ebaõnnestumised väga suurt frustratsiooni. Kui ma olen midagi ära otsustanud ja/või midagi tahan, siis kohe praegu, veel parem oleks olnud juba eile. Muidugi see 85 kilo oli siiani mu absoluute one rep max, nii et ma võiks tõesti selle asjaga veidi kannatlikum olla. Eriti kuna see on ju ikkagi rohkem kui 20 kilo mu enda kehakaalust üle.

Käisin eile Hansapäevadel, sest teate isegi, keskaeg ja mina. Muidugi ma käisin seal eelkõige esinejate pärast, laadad kui sellised mind ei huvita, aga vahepeal aja parajaks tegemiseks vaatasin kaubanduse ka üle. Sellest ma ei oska midagi arvata. Needsamad müüjad vist olid seal sama kaubaga ka kümme aastat tagasi, aga sellest pole midagi, sest Läti bänd Obscurus Orbis oli ka ja nemad on ikka jätkuvalt sama head. Kahjuks läks mul nädalavahetuse logistika lõpuks lappesse ja ma ei näinudki ungarlaste bändi, kus ilus poiss laulab ka lautot mängib (aga õnneks ma nägin ilusat poissi niisama lätlasi kuulamas, on ilus poiss küll).

Lisaks nägin linna peal seltskonda laulvaid krishnaiite, sellist nähtust ma polnud küll enam oma kakskümmend aastat näinud. Tasub ikka linnas käia, tuleb välja.

PS – Hansapäevadel sõin väikese 5-eurose jäätise, mis oli kahtlemata kõige kallim jäätis mu elus.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: