Esileht > Uncategorized > Mitmesugust

Mitmesugust

Mõni päev pärast Rammsteini kontserti hakkas mulle tekkima imelik köha, mis progresseerus viie päeva pärast selliseks, et olin sunnitud kodukontorisse jääma. Mul oli ühel õhtul korraks isegi 37,3 numbriväärtusega kehatemperatuur, mis minu puhul on üliharv ja imekspandav (mul pole praktiliselt kunagi palavikku). Peavalu ja õudne uimasus oli igapäevane, köha ka ei tahtnud kuidagi järgi anda. Tänaseks (10+ päev) hakkab juba inimese tunne tagasi tulema, julgesin tööle tagasi minna. Köha, kurguvalu ja peavalu jäidki ainsateks haigustunnusteks, nohu näiteks ei tulnud hetkekski, mis on ka väga imelik, sest mul on absoluutselt alati 100% haigestudes räme nohu. St minu haigestumine tavaliselt tähendabki rämedat nohu. Väga veider haigus. Koroonatestid oli negatiivsed, mis on ühelt poolt muidugi tore, teisalt tekitab minus juba väga suurt kõrvalejäetuse tunnet, sest tänaseks päevaks ei tunne ma enam mitte ainsatki inimest, kes ei oleks koroonat põdenud. Jälle jään mina kõigest kõrvale ja ilma…

Seoses sellega pole muidugi ka trennis käinud ja ma küll tervitasin seda võimalusena oma liigestele natuke puhkust anda (jõutreeningu puhul on tavaline, et lihased adapteeruvad raskusega kiiremini kui kõõlused ja liigesed), aga täna on mulle hakanud tunduma, et mu põlv on ilma igasuguse koormuseta jäänud valusamaks kui ta enne hoolika koormusega oli. Wtf keha. Muidu enne haigeksjäämist hakkas juba päris kaunisti lootust andma, lubas kükki teha ja jalapressi ja isegi ühe jala koormusega harjutusi (nagu käärkükid ja muu).

Jõusaali olen näinud ainult videotest, kaasa arvatud täna redditis jagatud tiktoki videot mingitest noortest vene jobudest, kes pidavat Tallinna mingis Gym! saalis käima enda isikliku suure kõlariga ja vene räppmuusikaga. Kuuldavasti ongi odavkettide üleüldine häda see, et odav hind meelitab kohale peaasjalikult teismelise klientuuri ja sellistest on mõistlikku käitumist mõistagi palju oodata. Selle kõlarivideo valguses hakkas mulle tunduma, et meil siin pole veel väga vigagi.

Nägin täna enne ärkamist väga veidrat ja omamoodi nunnut unenägu, mis sisaldas endas Rammsteini kontserti ja bändiliikmeid. Kuna ma näen umbes kord kümne aasta jooksul üht sellist unenägu, mis mulle pärast ärkamist ka meelde jääb, siis oli ka see harukordne ja veider juhus. Võibolla olen ma tõesti köhimisest juba peapõrutuse saanud.

Mis selgitaks ka asjaolu, miks ma laupäeval sõbrannal külas käies korduvalt nuusutasin Mohn Poppy Gin’i pudelit ja õhkasin, kui imeliselt see gin lõhnab. Aga see lõhnas tõesti imeliselt. Maitses ka umbes sama imeliselt. Väga hea gin, soovitan soojalt, Moe Peenviinavabrik toodab.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. KK
  august 1, 2022, 4:51 p.l.

  Mina ka ei ole koroonas olnud, meeldiv tutvuda 🙂

 2. tom
  august 1, 2022, 8:19 p.l.

  Kuuldavasti pole testid nende uute tüvedega eriti usaldusväärsed. Ma pole ka ametlikult (ehk siis testiga kinnitatult) koroonas olnud. Tütar just mõni päev taagsi hakkas köhima nagu hobune, peavalu, kurguvalu, … jne … Tänapäeval ja eriti suvel on esimene mõte koroona samas kiirtest negatiivne. Noorem jäi kaks päeva hiljem kah tõbiseks aga teistsuguste sümptomitega, ainult mind vanurit ei taha haigus võtta.

  • august 1, 2022, 9:21 p.l.

   Nojaa, ja kuna PCR-teste enam alla 60-aastastele ei tehta, siis ei saagi teada, kas on koroona või ei 😀

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: