Esileht > Uncategorized > Arengud ja märguanded

Arengud ja märguanded

Käisin eile taas trennis (rinnalt surumise taustaks Rammsteini “Dicke Tittenit” kuulata on omaette elamus) ja olin ülimalt üllatunud, kui ootamatult avastasin, et jõusaali on juurde toodud mitte ainult üks, vaid lausa kaks kükiraami ja see korralik, normaalne, täismõõdus tõstekangiga töötav puusatõste seade. Nüüd on seal siis sisuliselt viis kükipuuri (kaks puuri, kolm poolraami), normaalne puusatõste tegemise võimalus ja põhimõtteliselt oleks tegemist peaaegu ideaalse jõusaaliga, kui see vaid ei kubiseks kooliperioodil teismeliste hordidest. Suvel pubekad trennis ei käi, olen ma täheldanud – või käivad mingitel teistel kellaaegadel. Mina, vanainimene, käin kellast kellani tööl ja mul ongi valida ainult kas enne tööpäeva algust või peale tööpäeva lõppu, muid valikuid mul kahjuks ei ole. Õnneks on praegu alles august ja võibolla on paar nädalat veel veidi rahulikum. Siis hakkan katsetama hommikul kell viis ärkamist ja enne tööpäeva algust trennis käimist. See kõlab juba kirjapanduna nii õudsalt, et ma kohe ei oskagi sellest midagi arvata.

Ahjaa, ideaalsest jõusaalist on minu meelest siiski puudu veel mingi selline lahendus, et lõuatõmbeid saaks teha ka kuskil mujal kui kükipuuris, sest tõtt-öelda on see jabur, aga samas mul pole ka mingit paremat lahendust välja pakkuda, iriseda ainult.

Täna tahtsin tööl snäkiautomaadist kommi osta. Loomulikult ei saanud, sest kommipakk jäi labade vahele kinni ja ei kukkunud alla. Hea lahendus, arvestades, et ma juba umbes neljandat kuud järjest püüan igapäevast arutut suhkrusöömist ära lõpetada, aga kuidagi ei õnnestu. Kahjuks ei osanud ma sellest universumi märguandest kuidagi õppust võtta, vaid läksin sööklasse šokolaadi ostma. Ma pean kuhugi võõrutusravile minema või midagi.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. Krõõt
    august 10, 2022, 1:33 p.l.

    Tyskis on lõuatõmberaam koos mingi jalatõstepingiga. Päris mugav on (ehkki ma jõuan seal praegu ainult kummilindiga toestatult natuke lihaseid aktiveerida). Ja olen kuulnud, et tööpäeva lõpus on ka see jõusaal pungil inimesi täis. Mina ohin juba siis, kui seal peale minu üks-kaks inimest on (praegu käin tavaliselt 1-2 paiku pealelõunal).

    • august 10, 2022, 3:37 p.l.

      Kui mul puhkus oli, käisin ka keset päeva trennis, aga oskasin järeldada vaid seda, et kõikidel teistel inimestel oli vist ka puhkus. Suvise Pärnu spetsialiteet ilmselt. Ja see ka, et ma käin saalis, mille kuumaks on poole odavam kui teiste Pärnu jõusaalide oma…

      • Krõõt
        august 11, 2022, 8:16 e.l.

        Siin inimesed oskavad puhata jah. 😀 Või on suvel lihtsalt tudengid ula peal. Talvel neid ikka nägi päeval ka saalis (sest neile oli vist jõuaal puhta tasuta mingitel aegadel).

  2. ritsik
    august 10, 2022, 1:35 p.l.

    Ma veel iriseks, et puudub normaalne koht maas mattide peal harjutuste tegemiseks. St peeglite ees on plats nii väike, et kui kaks sõbrannat seal istuvad ja vestlevad (moepärast veidi venitades kah), siis sinna rohkem enam kedagi ei mahu. Või kui teed midagi eemal seina ääres, siis inimesed käivad sinust üle.

    • august 10, 2022, 2:26 p.l.

      Mitte et ma tahaks pisendada su õigustatud irinat, aga näiteks Tervise Paradiisi jõusaalis puudub üleüldse igasugune koht, kus teha mis iganes harjutust ilma konkreetse seadme kasutamiseta. Nii et 24/7 on sellega tegelikult päris hästi.

  3. KK
    august 10, 2022, 3:27 p.l.

    Lisa menüüsse rohkem rohelisi köögivilju – spinat, uba, avokaado, kurk. Peale 3 kuulist korralikku söömist olen mina saanud magusaisu kontrolli alla. Aga see tähendab pidevalt värske kraami hankimist ja on tüütu. Erandid on banaan (ca 40g per söögiaeg), maapähklivõi, kiivi, mesi, jäätis jms. Suts siia või suts smuutisse. Ja ma söön 4x päevas hetkel, 1x on siuke kergem snäkk.

    • august 10, 2022, 3:34 p.l.

      Köögiviljad, iuuu…..

      Mul ei olegi magusaisu kui sellist, ma lihtsalt söön seda, sest ma ei oska midagi muud süüa.

  4. Kaur
    august 11, 2022, 11:07 e.l.

    Ma olin millalgi (10a tagasi) sõltuvuses Statoili suhkruga sõõrikutest. Täiesti idiootsed ülimagusad plönnid. Tööle sõites käisin sealt läbi ja sõin ühe, umbes üle päeva.

    Siis keelas Terviseamet Statoilil värskete saiakeste müümise ära – jah, olin selline aeg – ja lahendas probleemi minu eest ära.

    Aeg-ajalt maailm ikkagi mitte ei aita märgata, vaid lihtsalt tõmbab hädapiduri jõuga peale.

    • august 11, 2022, 11:22 e.l.

      Mul on suviti see komme, et ma söön absoluutselt iga päev vähemalt ühe jäätise. Tavaliselt mitu.

      • Kaur
        august 11, 2022, 7:19 p.l.

        Jäätist kui sellist vist ei keela keegi niipea ära ka 🙂

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: