Esileht > Uncategorized > See kestab veel

See kestab veel

Minu suureks rõõmuks on taas saabunud kuumalaine. Ma tean, et paljudele ei meeldi ja siis nagu ei tohiks mainida, et sulle meeldib mingi ebapopulaarne asi, mis paljudele ei meeldi – aga teate, ma ei karda teid, mulle meeldib kuum ilm ja ma ei häbene seda tunnistada. Aastas võib ju olla kolm-neli nädalat, mis mulle meeldivad. Iga aasta seda üldse ei juhtugi!

Mõtlesin eile õhtul, et kas minna näiteks ujuma, aga ma ei viitsinud. Juunikuus kaks korda käisin, aitab küll. Vahepeal ma ei käinud mitu aastat järjest kordagi ujumas. Jällegi, ma tean, et enamus minestab sellise asja peale, eriti arvestades seda, et ma elan kohas, kus jõeni on 800 meetrit ja mereni mingi 6 kilomeetrit ja kuskil läheduses on üks karjäär ja kuskil teisele poole minna on üks järv ka. Sisemaal elavad inimesed on kadedusest rohelised, aga ma ei viitsi isegi mitte õue minna, et kuurist ratas võtta ja jõe äärde kärutada. Võibolla kui ma elaks seal, kus ma lapsena elasin ja kust oli ujulasse sada meetrit minna, siis ma ei oleks nii laisk. Lapsena me põhimõtteliselt seal väliujulas elasimegi, aga sellest hoolimata pole mul õnnestunud ujuma õppida. Normaalselt ujuma, nagu teised inimesed ujuvad.

Eelmise nädala lõpus juhtus minuga selline veider asi, et ma sain aasta vanemaks ja selle puhuks jõin kolm õhtut järjest alkoholi, aga pähe ei hakanud mulle sellest mitte ükski jook. Mis minu puhul on väga kummaline, aga ma hetkel veel ei oska sellest suuremaid järeldusi teha.

Käisin Sibyl Vane’i kontserdil, mis oli väga tore. Mulle meeldib Sibyl Vane. Samal ajal jõin mojitot plastiktopsist, mille peale oli kirjutatud, et see tops on plastikust. No shit, sherlock.

Trennis käia pole üldse aega.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. KK
  august 16, 2022, 11:45 e.l.

  Hilised õnned!

 2. august 16, 2022, 1:19 p.l.

  Mulle ka meeldib :-). Hea soe ilm.

 3. august 16, 2022, 9:39 p.l.

  Head uut eluaastat!
  Liiga soe on palju parem kui liiga kylm, nii et nautigem, kohe saab ju otsa.

 4. august 16, 2022, 11:49 p.l.

  ma kannatan igasugust ilma päris hästi, aga minust hakkab vist lõunamaa inimene saama – ses mõttes, et kui on alla 30 kraadi sooja, siis on tunne, et õue minnes peaks ikka jaki või suvemantli või vähemalt salli õlgadele viskama.

 5. august 17, 2022, 9:40 e.l.

  Mulle ka väga meeldib soe suvi. See suvi on olnud väga ilus ja mõnus.

  Minule on meri veel lähemal kui sulle, aga sellest hoolimata ei ole ma Eestis ujumas käinud eelmisest suvest saadik. Siis ka ainult ühe korra. Nii et selliseid ebatavalisi eestlasi on veel 🙂

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: