Esileht > Uncategorized > Kolm esmaspäevast mõtet

Kolm esmaspäevast mõtet

Igapäevasel tootmiskoosolekul pidevalt kõlav lause stiilis “muidu on OK, aga ootame veel tanke” tekitaks asjatundmatul pealtkuuljal kahtlemata küsimuse, et mida me siin täpselt siis toodame. Ei, tegemist siiski ei ole sõjatööstusega. Eriti. Osa meie tehase toodangust kasutatakse küll militaarse eesmärkidega sidevõrkude ehitamisel, aga mitte seda osa, mis tankidega seotud on. Tank on muide tegelikult veepaak, meil kõneldav keel on väga suvaline estonglish.

Vaatasin eile “Tantsud tähtedega” ja kui ma muidu olen samas paadis kui Ants Tael omal ajal ja Martin Parmas praegu – et muidu kena number, aga võistlustantsu tahaks rohkem näha – siis eilse Ülle ja tema partneri quickstepi ajal ma isegi ei jõudnud seda mõtet mõelda, sest ma olin pahviks löödud tuleartisti kasutamisest ja muusikavalikust. Ma olen veendunud, et see muusika oli Faun, aga ma pole veel jõudnud sellele veendumusele kinnitust leida. Ma teadupärast olen suur keskaegse ja pseudokeskaegse ja muu säärase muusika fänn ja ma pole harjunud seda sellistes laiatarbekontekstides kuulma.

Lumi tuli maha – juhuks, kui keegi veel ei tea – ja ma leidsin selles isegi ühe positiivse aspekti. Mulle nimelt meeldib saunas käia ja peale leilitamist on lumehang omal kohal. Kahjuks ei juhtugi seda väga tihti, et õigel hetkel õiges konsistentsis piisavas koguses lund olemas on. Eile õhtul oli. 10/10 would recommend.

k.

Rubriigid:Uncategorized
  1. november 21, 2022, 10:00 p.l.

    Saunatamiseks sobiva lumehunniku kokku lykkamine on kardio.

    • november 22, 2022, 9:19 e.l.

      Jaa, võib olla tõesti.

  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: