Esileht > Uncategorized > Jõulumuusika raport

Jõulumuusika raport

Täna on teine detsember.

Eile, esimesel detsembril, kuulsin Wham’i lugu “Last Christmas” esimest korda enne kella 9 hommikul ja üldse tööpäeva peale kokku neli korda. Õnneks ei olnud ma veel jõudnud mõtlema hakata, et kas mingi challenge ka sel aastal või mis.

Meil mängib kontoris raadio, Star FM, kus alates esimesest detsembrist kuni jõuludeni mängitakse ainult jõulumuusikat. Täna, teise detsembri hommikul kella poole kümneks olen ma aru saanud, et nende jõulumuusika kataloog ei ole tegelikult väga suur.

Kas ma olen kunagi maininud, et ma ei salli jõululaule?

Jõuludeni on jäänud veel kolm nädalat. Ma näen kahte võimalust – ma lähen kas hulluks või olen kolme nädala pärast oluliselt kannatlikum inimene kui praegu. Ma ei tea, kumb variant tõenäolisem on.

k.

Rubriigid:Uncategorized
 1. Nell
  detsember 2, 2022, 5:57 p.l.

  Whamageddon toimub ka sel aastal. Ma olen seni veel mängus. Raadiotest kuulan Rock FMi, kolleeg kabinetis vahel Elmarit, kaubanduskeskustes olles pole veel peale sattunud…

 2. ritsik
  detsember 2, 2022, 6:35 p.l.

  Ma kukkusin whamageddonis täna välja, kaubanduskeskuses käisin. Samas see konkreetne laul mulle isegi meeldib.
  Meil tööl kah mängivad jõululaulud meeleolu loomiseks. Õnneks käib minu toa uks kinni, aga iga kord kui toast väljun, tahaks harjavarrega kõlari seina pealt maha lüüa.

 3. detsember 3, 2022, 10:22 p.l.

  Ma ei kuula raadiot absoluutselt, välja arvatud haruharvadel sõitudel kohtades, kus Rock FM levib, ja osa ajast ei kõlba see kuulata, ja viimasel ajal reisin ma harva, meie kylapoes taustamuusikat pole, mujal poodides ei tolkne, kodus kuulan endale meelepärast kraami ja nii saab isegi hakkama.

  • detsember 4, 2022, 2:10 p.l.

   Töövälisel ajal ma ei kuula iialgi raadiot, aga kontoris see mängib täpselt mu laua kõrval. Õnneks olin reedel enamuse päevast üksinda toas (meid muidu kokku seal 16) ja sain lõunast raadio kinni panna 😀

  • detsember 4, 2022, 6:09 p.l.

   Oi ei, Sa pead SUURED kõrvaklapid tööle kaasa võtma ja neid demonstratiivselt raadio läheduses sättima. Juhul, kui teised kindlasti raadiot kuulata tahavad. Nii suure rahvahulgaga on keeruline muusikavalikus kokkuleppeid saavutada.

 4. KK
  detsember 5, 2022, 11:48 e.l.

  Ma hulluks vist kui keegi kogu aeg muusikat kuulaks. Korra isegi oli arutlusel, aga siis just sai see saatuslikuks, et 1) erinev maitse 2) erinevat laadi töö, kõned ja keskendumine 3) pikalt ei jaksa kuulata, jubedalt väsitab. Õnneks keegi ei üritanud rohkem ja eks me oleme endiselt veel flex graafikus ka, ei satu kunagi kõik korraga olema. Ja see, kes teemaks võttis, sai kinga kah.

  • detsember 5, 2022, 11:55 e.l.

   Oh, kui me siia suurde uude tuppa kolisime, kus ei olnud peale töölaudade mitte ühtegi eset, siis esimene asi, mis tõstatati, oli see, et kes raadio toob. Absoluutselt kõikides ruumides, kus ma siin ettevõttes olen töötanud (neid on palju) on alati raadio olnud. Välja arvatud tootmises, aga seal oli palju hullem variant, igaühel mängis kitlitaskus telefonist erinev muusika (kõrvaklapid tootmises on põhimõtteliselt keelatud) ja vot see ajas mind tõsiselt hulluks.

   • KK
    detsember 5, 2022, 12:53 p.l.

    See on tegelikult päris kurb, et paljud inimesed ei suuda vaikuses olla. Müra ju väsitab õhtuks rohkem kui töö.

    • detsember 5, 2022, 1:19 p.l.

     Meie praegune tuba on väga vaikne. Ma olen töötanud ka sellises ruumis, kus kakskümmend inimest lakkamatult räägivad ja olen töötanud ka tootmises, kus on masinate ja tõstukite müra (ikka sedasama tööd teinud, mida ma praegugi teen).

     • Nell
      detsember 5, 2022, 9:29 p.l.

      Need olid toredad ajad kui stantsimasin teisel pool seina põntsus ja asjad laual hüppasid… 😀

 5. KK
  detsember 5, 2022, 4:03 p.l.

  Karma sai mind kätte! Hambaravikabinetis oli ekraan youtube´i kanaliga, kus tantsiv päkapikk ja jõululaulud 😀

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: