Esileht > Uncategorized > Appdeit

Appdeit

Olin eile õhtul nii väsinud, nagu ma veel elus polnud olnud. Pärast mõtlesin, et kas see võis tulla sellest, et ma tutvusin, surusin käsi ja suhtlesin (viisakalt) soomlastega, ungarlastega, rootslastega, norrakatega ja äkki oli mõni rahvus veel, ma enam isegi ei mäleta. Istusin pilgeni täis koosolekute ruumis rahvusvahelises seltskonnas, tööpäev oli juba ametlikult läbi saanud, introduction ja company overview ja nii edasi… ja ma tundsin, et ma üldse ei igatse seda osa sellest tööst 😀 Kui keegi mulle veel peaks ütlema, et ma pean sõitma kahetunniseks koosolekuks 8 tundi üks ots kuhugi Soome teise otsa (mis tegelikult polnud isegi mitte veel Soome keskpaik :D) siis ma võin pahaseks saada. Aga noh, taaskord – alati võiks ka mingit kohalikku tapamaja arendada vms. Mu perspektiivid on siin viimase nädalaga oluliselt laienenud, ütleme nii.

Konteiner sai ka täis ja sõitis laevaga minema, ma selle peale arvasin muidugi küll, et kahe kuu jooksul jõuab see laev põhja ka minna. Täis ma end sellegipoolest ei joonud, sest konteiner oli alles esimene pääsuke, nüüd jääbki nii. Ma olen 19 aastat antud tootmisettevõttes töötanud, ma tean neid asju küll.

Kolisin muidugi ka jälle ja ma ei julge väga kõva häälega hõisata, aga mulle tundub, et mul on esimest korda pooleteise aasta jooksul jälle füüsiline töökoht olemas. Nagu laud ja tool. Uskumatu luksus. Würthi kalendrit küll enam ei näe, aga oluliselt positiivsema aspektina tuleb mainida, et kohv on siin korrusel uskumatult hea. Sama hoone, samad veetorud, sama kohvisort – aga vahe on mäekõrgune. Kõrgem korrus ka, äkki lihtsalt õhurõhk (no nagu lennukis)? Sellise imelise kohvi nimel ma olen valmis mustvalgetest poolalasti musklis noormeestest loobuma.

k.

PS kui ma eelnevalt tundsin suurt huvi taaraautomaatide hingeelu vastu, siis reaalsus on kujunenud märksa vähem huvitavaks. Pistsin eile liini peal ühte testimist ootavasse masinasse pea sisse (üks esipaneel oli veel paigaldamata) ja see oli suuremalt jaolt seest tühi. Ma saan muidugi aru, et taara tuleb sinna sisse sootuks hiljem ja hoopis teises kohas, aga no ikkagi. Esimest korda mu pika karjääri jooksul toodetakse meie ettevõttes midagi, mille kohta ma suudan anda konkreetse, ühesõnalise selgituse, mis asi see on, ja see asi on peamiselt seest tühi. (Ma töötasin pikki aastaid ühe tuntud kolmetähelise automaatika- ja energeetikasektoris tegutseva kontserni accountiga ja toodetega ja ma pole suutnud tänase päevani oma emale ära selgitada, MIS ASJAD need on, ehkki ta on korduvalt küsinud.)

Rubriigid:Uncategorized
 1. KK
  mai 19, 2022, 12:33 p.l.

  Kohvi osas palju õnne 🙂
  Sel nädalal kõik kurdavad väsimust, mingi kuuseis või mis. Ma ei saa hommikuti maast lahti. Mina! Ma pole titest saadik osanud hommikul magada ja nüüd on paine majas.

 2. mai 19, 2022, 7:03 p.l.

  Madalrõhkkond laob mulle tunnetuslikult 100 kilo turjale, sel nädalal on rõhkkond tõesti madal.
  Musklis meestega kalendreid peaks kuskilt osta ka saama, või on kalendrite myyk selleks aastaks läbi? (Ma tunnen, et vajan yhte sellist.)

 3. E.
  mai 19, 2022, 7:42 p.l.

  kui on kõrgem korrus, on kõrgem ametikoht ka ja gravitatsioon enam niimoodi ei mõju. ka kohvi kvaliteet muutub paremaks 🙂

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: