Esileht > Uncategorized > Spotify Wrapped 2021

Spotify Wrapped 2021

On saabunud taas parim osa aastast ehk siis see aeg, kus Spotify võtab kokku kõik selle, mida sa aasta jooksul kuulanud oled ja esitab selle sulle kõiges selles piinlikus hiilguses.

Ja nagu ikka, ei jäta ma seda kõike enda teada, vaid jagan ka teile top 5 lugu, mida ma aasta jooksul kõige rohkem kuulanud olen. Vabandusi mul enda õigustuseks, nagu alati, ei ole…

 1. Måneskin- Zitti E Buoni

Jah, ma olen kursis, et see on selleaastase Eurovisiooni võidulugu ja minust võiks eeldada natukene… ee, alternatiivsemat muusikamaitset või ma ei tea, mida minust täpselt eeldatakse, aga nii on. Ma ise küll eeldaks endast natuke midagi muud, aga noh… Pärast Eurovisiooni sai minust, nagu väga paljudest teistest maailma inimestest kirglik Måneskini fänn ja nagu öeldud, mul pole enda kaitseks midagi öelda. Kusjuures ma kuulsin seda lugu esimest korda alles Eurovisiooni finaali vaadates (poolfinaale ma ei vaadanud) ja ehkki ma olin teleekraanile pilku tõstes väga-väga positiivselt üllatunud (see meik! need kontsad! see bassitüdruk! need trummari juuksed! Umbes sellises järjekorras mu postiivne üllatus käis), siis ma nagu KOHE ei olnud sellest loost megavaimustuses – hea lugu oli ja ma lootsin, et võidab, ja järgmisel hommikul teada saades, et võitiski, oli hea meel küll (loomulikult ma ei hakanud finaali hääletust vaatama). Ja ega ma täpselt ei tea, millal ma siis aru sain, et ikka sigahea bänd on küll – millalgi natuke hiljem. 😀

2. Måneskin – I Wanna Be Your Slave

Hmm, no mida siis öelda? Ma ei ütlegi midagi, panen originaalvideo ja ehkki ma tükk aega mõtlesin, kas kirjutada hoiatus ka… no ma ei tea. Võibolla padukonservatiividel võib tervisehäireid tekitada vms.

3. Wang Yibo – Rules Of My World

Wang Yibo on Hiina üks edukamaid noori meelelahutusartiste – laulja/tantsija/näitleja/modell/telesaatejuht/jne, ma ei teagi, kuidas neid tüüpe siis täpselt seal nimetatakse, kes kõigega tegelema peavad, mis vähegi raha sisse võiks kasseerida. Peamiselt vist näitleja, mängis näiteks hittsarjas “The Untamed” üht peaosalist Lan Wangji’d, muusikukarjäär selline hektiline, aga see lugu on fkng bänger, tegelt ka.

4. Jackson Wang – 100 Ways

Mul siin ei ole midagi muud tarka öelda, kui et ma avastasin selle loo suvaliselt Youtube’ist soovituste alt (ma muidugi tean, kes Jackson Wang on, ma olen k-popi maailmaga ikkagi kursis) ja ilmselgelt ma lihtsalt kuulasin seda pärast väga palju. Sest mulle väga meeldib see lugu (duh).

5. Måneskin – In Nome Del Padre

See on mingi täiesti alahinnatud lugu, sellel on Spotify’s terve albumi peale kõige vähem kuulamisi ja ma ei saa aru, miks ometi? Minul on küll see lugu esiviisikus! 😀 Mis sellel lool siis viga peaks olema? Kütab täiega esimesest sekundist peale. Ja sellest loost ma õppisin ära itaaliakeelse sõna “cazzo”, mida ma ei hakka siinkohal tõlkima, aga mis näitab ilmekalt ära, et esimesena jäävad ikka kohe roppused külge.

Siia tõestuseks Spotify tõmmis ka, et ma ei mõelnud neid lugusid ise niisama suvaliselt välja 😀

Rubriigid:Uncategorized
 1. detsember 4, 2021, 10:37 p.l.

  Torman kuulama, aitäh! Noh seda Måneskinni ma muidugi tean niigi ja kiidan ka.

 2. detsember 8, 2021, 7:18 p.l.

  Sa ikka tead, et need on sul on sobimatu sisuga 🙂 mul on oli filter peal ja aru ei saa, miks sul on ja mul pole 🙂
  Tänud soovitamast. Itaallast teadsin, aga teised olid uued.

 3. detsember 8, 2021, 7:20 p.l.

  Sa ikka tead, et need olid sul keelatud sisuga:) mul oli filter peal ja aru ei saa, miks ma neid ei näe 🙂
  Itaallast teadsin, aga teised olid uued. Tänud soovitamast!

  • Klari
   detsember 8, 2021, 7:23 p.l.

   Loomulikult ei tea, ma olen täiskasvanud inimene ja ei kasuta mingeid piiranguid 😀

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: